ناشر منبع

null گردهمایی ارایه فناوری‌های نوین در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز
صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌کند؛ 10:45

گردهمایی ارایه فناوری‌های نوین در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز

صندوق نوآوری و شکوفایی در آذر ماه سال جاری گردهمایی ارایه فناوری‌های نوین در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به مدت سه روز برگزار می‌کند.


به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، گردهمایی ارایه فناوری‌های نوین در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در روزهای 3، 4 و 5 آذر سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار خواهد شد.
این گردهمایی با هدف استفاده از دانش و نوآوری در مدل بهینه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز و در محورهای حفاظت فیزیکی، کشف و شناسایی، انبارداری هوشمند، بازرسی در سطح عرضه، پایش مرزها، هوشمندسازی نظارت بر ترانزیت و لجستیک، بهینه‌سازی امحا و بازیابی و... برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی برای این گردهمایی سه روزه، برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است که از جمله آن می‌توان به رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه، نشست‌های مذاکره B2B و پنل‌های تخصصی اشاره کرد.
علاقه‌مندان جهت حضور در رویدادهای جانبی این گردهمایی می‌توانند از طریق لینک https://evnd.co/ygg27 ثبت‌نام و یا با شماره‌ تلفن 77240576 تماس حاصل نمایند.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل