انتشار فراخوان شرکت در دوره‌های آموزشی WIPO با حمایت صندوق نوآوری و وزارت دادگستری

15:28

انتشار فراخوان شرکت در دوره‌های آموزشی WIPO با حمایت صندوق نوآوری و وزارت دادگستری

فراخوان شرکت در دوره آموزشی مجازی آکادمی سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت دادگستری منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در شرکت‌های دانش‌بنیان که عمدتاً شرکت‌های کوچک و متوسط مبتنی بر تحقیق و توسعه و فناوری‌های بالا هستند، دارایی‌های فکری (عمدتاً مالکیت صنعتی) اهمیتی شایان توجه دارد و یکی از ارزشمندترین دارایی‌های این شرکت‌ها قلمداد می‌شود. 


بر همین اساس، اولین گام در بهره‌برداری مناسب از این دارایی‌های ارزشمند، شناسایی و حفاظت از آن‌ها و گام بعد تجاری‌سازی مناسب دارایی‌های فکری است.


ازاین‌رو، صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان در آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری، بهبود حفاظت، مدیریت و تجاری‌سازی دارایی‎‌های فکری و در نهایت ایفای نقش فعال در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، برنامه‌های متفاوتی را برای خدمت‌رسانی به شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه مذکور برگزار می‌کند. 
در این راستا صندوق نوآوری با همکاری وزارت دادگستری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در دوره آموزشی مجازی آکادمی سازمان جهانی مالکیت فکری حمایت می‌کند. 


جهت حضور در این دوره آموزشی از طریق این لینک ثبت‌نام کنید. ورود برای همه شرکت‌های دانش‌بنیان آزاد و رایگان است. گفتنی است که ثبت‌نام در این دوره‌ها با اعطای بورسیه توسط وزارت دادگستری و آکادمی آموزش سازمان جهانی مالکیت فکری  انجام شده و آخرین مهلت ثبت نام نیز تا 29 شهریور ماه 1402 است.
همچنین امکان بحث گروهی با مربی آموزشی در طول دوره و اعطای گواهینامه پایان دوره توسط وایپو انجام خواهد شد.


لینک ثبت‌نام شرکت های دانش بنیان

برا ی مشاهده فهرست دوره ها لطفاً کلیک کنید