ناشر منبع

null برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بزرگترین رویداد صنعت ساختمان جهان با حمایت صندوق نوآوری
07:30

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بزرگترین رویداد صنعت ساختمان جهان با حمایت صندوق نوآوری

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بزرگترین رویداد صنعت ساختمان در جهان (Big 5 Global, Dubai 2023) به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد Big 5 Global که از آن به عنوان بزرگترین رویداد حوزه صنعت ساخت‌وساز نام برده می‌شود، طی روزهای 13 تا 16 آذر ماه 1402 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود.

این رویداد که مرکز جهانی آن در دبی واقع شده است، به عنوان دروازه بین شرق و غرب عمل می‌کند. این رویداد، محلی برای ارائه و معرفی جدیدترین نوآوری‌ها، دانش‌ها و فراهم کردن فرصت‌های تجاری برای فعالان این حوزه است. 

کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی، طراحی و دکوراسیون داخلی، معماری، مواد و مصالح ساختمانی، رنگ، سیستم‌های تهویه مطبوع و هواساز، درب و پنجره و نما، شیرآلات و چینی بهداشتی، ماشین‌آلات ساختمان و راهسازی، هوشمندسازی و فناوری انرژی خورشیدی و پنل خورشیدی از گروه‌های کالایی حاضر در این رویداد هستند. 

در این نمایشگاه پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری برپا می‌شود. 

ظرفیت پاویون محدود بوده و تنها 10 شرکت امکان حضور در این پاویون را خواهند داشت. 

شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند به حضور در این پاویون تا روز شنبه 27 آبان ماه جاری فرصت دارند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 91073737 -021 داخلی 206 و 213 و شماره همراه 09023535202 (شرکت آینده همگرای تجارت) تماس بگیرند.

 

ارسال ایمیل