رویدادهای تبادل فناوری

رویدادهای تبادل فناوری

صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف شبکه‌سازی و کمک به تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان و با رویکرد اطلاع‌رسانی فرصت‌های موجود در اکوسیستم نوآوری و فناوری برای ارائه توانایی‌ها و دستاوردهای دانش‌بنیان یا اعلام نیازهای فناورانه اقدام به حمایت مالی و اجرایی از برگزاری رویدادهای تبادل فناوری و سپس حمایت‌های مالی از قراردادهای شرکت‌های دانش‌بنیان و مشتریان آن‌ها در جریان رویدادهای تبادل فناوری کرده است. شرکت‌های دانش‌بنیان، صاحبان ایده، فناوران، صاحبان مشاغل، خریداران و سایر علاقه‌مندان حوزه نوآوری و فناوری می‌توانند با حضور در این رویدادها از مزایا و دستاوردهای آن بهره‌مند شوند.

 

فهرست مطالب

 

مراحل اخذ حمایت از صندوق نوآوری و شکوفایی

گام

اقدام

توضیحات

1

اعلام رسمی برنامه توسط صندوق

رویدادهای تبادل فناوری، در پرتال توانمندسازی صندوق و همچنین در شبکه‌های مجازی صندوق و کارگزار برگزاری رویداد اطلاع‌رسانی می‌شود.

2

ثبت‌نام متقاضیان

ثبت‌نام نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir و سایر متقاضیان از طریق لینک ثبت‌نامی که در پوستر رویداد و سایر محتوای اطلاع‌رسانی اعلام می‌شود قابل انجام است.

3

اطلاع‌رسانی زمان و بخش‌های رویداد به ثبت‌نام‌کنندگان

قبل از شروع رویداد، اطلاعاتی از جمله زمان برگزاری، کنداکتور رویداد، نحوه حضور در رویداد و همچنین راه‌های ارتباط با کارگزار برگزاری رویداد از طریق پیامک و شبکه‌های مجازی صندوق و همچنین تماس تلفنی توسط کارگزار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

4

حضور در رویداد

متقاضیانی که در رویدادهای تبادل فناوری حضور یابند، ضمن آگاهی از نیازها و توانمندی‌های فناورانه، امکان ثبت درخواست برای انجام مذاکرات B2B را خواهند داشت.

5

پیگیری مذاکرات و تفاهم‌ها

پس از برگزاری رویداد، فهرستی از محتوای مذاکرات و تفاهم‌های حاصل از آن توسط کارگزار رویداد تهیه و تا زمان تعیین نتایج نهایی مذاکرات توسط تیم کارگزار پیگیری خواهد شد. متقاضیان می‌توانند با برقراری ارتباط با کارگزار، ضمن به‌روزرسانی وضعیت تفاهم‌ها، در صورت انعقاد قرارداد نهایی، در خصوص نحوه حمایت صندوق در تأمین مالی قراردادها، راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

 

تقویم رویداد ها

 

ردیف نام رویداد کد برنامه تاریخ لینک ثبت نام

1

رویداد تبادل فناوری حوزه حمل‌ونقل نوین

05010001

4خرداد 1400

ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان

 

 

ثبت نام در سامانه غزال

 

 

شبکه کارگزاران

 

 

راه‌های ارتباطی

 

نام کارشناس:جناب آقای یوسفی

تلفن کارشناس:02142170696

پست الکترونیک:event@inif.ir

کانال اطلاع‌رسانی خدمات توانمندسازی:tavanmandsazi@