نمایش اسلایدر

ناشر منبع

null صندوق نوآوری و شکوفایی حامی هکاتون چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی
03:37

صندوق نوآوری و شکوفایی حامی هکاتون چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی

صندوق نوآوری و شکوفایی از چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی (هکاتون) که طی روزهای 19 تا 21 آذر ماه در این صندوق برگزار می‌شود، حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، هکاتون یک رویداد بازی‌سازی سه روزه است که شرکت‌کنندگان به صورت تیمی پیرامون مسئله‌ مطرح‌شده توسط نهاد حامی، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. صندوق نوآوری و شکوفایی میزبان شرکت‌کنندگان در هکاتون بازی‌های جدی در استان تهران از تاریخ 19 تا 21 آذرماه خواهد بود و علاقمندان تا پایان آبان ماه می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
رویداد جایزه بازی‌های جدی، رویدادی مهم در حوزه بازی‌های هدفمند است که هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود. چهارمین دوره آن در سه بخش جشنواره بازی جدی، هکاتون بازی‌های جدی و سمپوزیوم بازی‌های جدی برگزار خواهد شد. این رویداد تلاش می‌کند تا زیرساخت‌های علمی و صنعتی را برای توسعه بیش ‌از پیش بازی‌های جدی در کشور فراهم و حلقه‌های توسعه از تحقیقات دانشگاهی تا تجاری‌سازی محصولات موجود در صنعت را تقویت کند.
هکاتون بازی‌های جدی با حمایت مالی وزارت ورزش و جوانان و در سه استان تهران، تبریز و اصفهان برگزار خواهد شد. امسال به دلیل همه‌گیر شدن ویروس کرونا و همچنین توجه به مدیریت فردی در این شرایط به‌عنوان مسئله‌ای مهم، موضوع «مهارت‌های زندگی: مواجهه با همه‌گیری بیماری‌ها» از سوی حامی این بخش مدنظر قرار گرفته است و از بهترین بازی‌های رومیزی یا دیجیتالی این بخش با موضوع مذکور تقدیر خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، رویداد جایزه بازی‌های جدی 1399، همچون دوره‌های گذشته با میلیون‌ها تومان جایزه و شبکه بزرگی از حامیان و همکاران، فرصتی برای مشارکت در رشد بازی‌های جدی در کشور را فراهم کرده است. بخش سمپوزیوم بازی‌های جدی با بیش از 20 میلیون تومان جوایز نقدی پذیرای مقالات انگلیسی، بخش جشنواره بازی جدی سال با بیش از 200 میلیون تومان جوایز نقدی میزبان آثار تولید شده و بخش هکاتون بازی‌های جدی با بیش از 100 میلیون تومان جوایز نقدی میزبان شرکت‌کنندگان برای رقابت در رویداد سه روزه است.
لازم به ذکر است هکاتون بازی‌های جدی طی روزهای 19 تا 21 آذر ماه سال جاری به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود و مخاطبان تنها تا 30 آبان برای شرکت در هر یک از بخش‌های رویداد فرصت دارند.

Introducing Fund Services

تسهیلات

این خدمت شامل انواع تسهیلات قرض‌الحسنه (نمونه‌سازی، اشتغال‌زایی و ...) و کم‌بهره (تولید صنعتی، لیزینگ و فروش اقساطی، سرمایه در گردش، تامین فضای کاری و ... ) است که متناسب با نیاز شرکت‌های دانش‌بنیان و در مراحل مختلف چرخه عمر محصول و توسعه شرکت قابل استفاده است.

مطالب بیشتر

اخبار صندوق

رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه تجهیزات پزشکی،...

1399/5/21

اکثر استارتاپ‌های حاضر در "دوشنبه های استارتاپی" سرمایه...

1399/5/21

کدام استارت‌آپ‌ها در پنجمین رویداد جذب سرمایه حوزه...

1399/5/20
آرشیو

حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در...

1399/5/21

بازديد نماينده مجلس شورای اسلامي و عضو هيات رئيسه مجلس از...

1399/5/8

مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان عنوان بانوی برتر کارآفرین...

1399/5/5
آرشیو

رویداد جذب سرمایه در حوزه کشاورزی

1399/5/20

معرفی شرکت دانش‌بنیان پارت آریا نیرو پانیر در برنامه نوآوران

1399/5/6

معرفی شرکت دانش بنیان مبنا نیرو محرکه در برنامه نوآوران

1399/5/5
آرشیو

جهش نوآوری بر بستر بازار سرمایه

1399/5/7

عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان در جبهه مقابله با کرونا

1399/4/4

تحقق جهش تولید با اعتماد به شرکت‌های دانش‌بنیان

1399/1/23
آرشیو

ناشر منبع

ناشر منبع

رویدادهای فناورانه مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان

رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی

نهادهای همکار صندوق نوآوری و شکوفایی

پیوندها