نمایش اسلایدر

ناشر منبع

null ساخت پماد تسکین‌ دردهای ناشی از سوختگی ها با حداقل زمان اثرگذاری
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ 04:59

ساخت پماد تسکین‌ دردهای ناشی از سوختگی ها با حداقل زمان اثرگذاری

یک شرکت ایرانی پمادی تولید و روانه بازار کرده است که باعث تسکین سریع درد و سوزش حداکثر 30 دقیقه بعد از استفاده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دکتر احمد صادقی، مدیرعامل شرکت توسن دارو در رابطه با محصول تولید شده در این مجموعه عنوان کرد: محصولی که تولید کرده ایم با نام پماد ریکاو وارد بازار دارویی شده است. این پماد سه اثر درمانی بارز دارد و در کمتر از یک ساعت و معمولا بین 15 تا 30 دقیقه بعد از استفاده موجب تسکین سریع درد و سوزش می شود.
وی ادامه داد: این محصول از ایجاد تاول جدید پیشگیری کرده و اِدِم و ترشحات منطقه آسیب دیده سوختگی را کاهش می دهد، از همین رو درمانی ایده آل در سوختگی است. این اثرات در کارآزمایی های بالینی ثبت شده کشوری نیز به اثبات رسیده است.
مدیرعامل شرکت توسن دارو تصریح کرد: علاوه بر سوختگی، این پماد آثار درمانی خوبی در ادرار سوختگی شدید کودکان، زخم بستر، زخم دیابت، شقاق سینه مادران شیرده، ضایعات زونا و التهابات ناشی از لیزر درمانی دارد.
صادقی فرآورده تولید شده در این مجموعه را دارای قابلیت رقابت با مشابه خارجی آن دانست و افزود: محصول تولید شده در مجموعه توسن دارو کاملا رقابت پذیر است. این محصول به لحاظ کیفیت با بهترین برندهای خارجی قابل رقابت بوده و از نظر قیمت نیز از ارزان ترین آن ها نیز ارزانتر است.
وی در خصوص صادرات این محصول نیز گفت: اقدامات مختلفی توسط شرکت در زمینه صادرات صورت گرفته است که از جمله آن می توان به عقد قرارداد اولیه جهت صادرات به افغانستان، بررسی بازار روسیه در سفر هیات تجاری اخیر به این کشور و عقد قرارداد با شرکت صادرکننده جهت اعطای نمایندگی در صادرات به جنوب شرق آسیا اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت توسن دارو اظهار داشت: علاوه بر این، حضور شرکت در نمایشگاه شهریور تایلند (Medical Fair Thiland)، حضور در پاویون ملی China Medical Expo و پاویون ملی بازسازی سوریه (ReBuild Syria 2019) در شهریور ماه سال جاری از برنامه های این شرکت جهت بررسی و بازاریابی محصولات خود است. همچنین این مجموعه مطالعه بازار و اقدامات اولیه در اخذ مجوزهای لازم برای صادرات به کشور عراق را نیز آغاز کرده است.
صادقی گفت: شرکت توسن دارو در فاز اول راه‌اندازی کارخانه داروسازی خود، خط تولید محصولات نیمه جامد دارویی (پماد، کرم و ژل) را به بهره برداری رسانده است که از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تولید محصولات شیمیایی و طبیعی موفق به اخذ تاییدیه های لازم (GMP) شده است و با بهره مندی از بهترین تجهیزات پیشرفته روز دنیا و به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد در تمامی قسمت های تحقیق و توسعه، کنترل کیفی و تولید در مسیر تولید داروهای نوآورانه گام برداشته و در ماه های بعد چندین محصول جدید خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

Introducing Fund Services

تسهیلات

خدمات تسهیلات صندوق شامل انواع وام (قرض الحسنه ، ترجیحی یا متعارف) برای انواع کاربردها (سرمایه در گردش ، سرمایه ثابت)، لیزینگ (اجاره به شرط تملیک / فروش اقساطی) می باشد.

مطالب بیشتر

اخبار صندوق

حمایت 1250 میلیارد ریالی از شرکت‌های فعال/ تولید 2 میلیون...

1399/1/6

فراخوان صندوق نوآوری و شکوفایی بخشی از کمبود کشور در...

1399/1/6

طراحی نرم‌افزاری برای شکست زنجیره‌های انتقال ویروس کرونا...

1399/1/5
آرشیو

محلول ضدعفونی کننده گیاهی با استفاده از «زنیان» تولید شد

1399/1/20

لزوم اختصاص الکل به شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده مواد...

1399/1/20

تولید محلول‌های ضدعفونی کننده با خاصیت نرم‌کنندگی پوست

1399/1/19
آرشیو

جزئیات حمایت‌ صندوق نوآوری از شرکت‌های فعال در جبهه...

1399/1/16

تولید کیت ویروس کرونا با حمایت ۱۵ میلیارد ریالی صندوق نوآوری

1399/1/16

افزایش ظرفیت تولید مهمترین دستگاه مقابله با ویروس کرونا

1399/1/16
آرشیو

صندوق نوآوری و شکوفایی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر

1399/1/5

چارچوب سیاست‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی در توسعه...

1399/1/5

نمایشگاه‌های تخصصی: ابزاری برای توسعه بازار شرکت‌های...

1398/7/3
آرشیو

ناشر منبع

ناشر منبع

رویدادهای فناورانه مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان

رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی

نهاد های همکار

نهادهای همکار صندوق نوآوری و شکوفایی

پیوندها