ناشر منبع

null برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و صنایع غذایی و کشاورزی ازبکستان
09:58
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و صنایع غذایی و کشاورزی ازبکستان

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از روز چهارشنبه سوم آذر ماه سال جاری به مدت سه روز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مرکز نمایشگاهی تاشکند ازبکستان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی ‌‌صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که از امروز سوم آذر ماه سال جاری آغاز و تا روز 5 آذر ماه ادامه دارد، 20 شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری به نمایش محصولات و عرضه توانمندی‌های خود می‌پردازند.
اسامی‌ شرکت‌های دانش بنیان حاضر در پاویون دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان به این ترتیب است:
شرکت آریان آسانسور 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «تابلو فرمان آسانسور، برد و سایر تجهیزات آسانسور» است. ویژگی این محصول ارسال خطای لحظه‌ای آسانسور، ذخیره خطاها و قابلیت تنظیم نحوه ارسال خطاها است.
شرکت آنیک فناوری آنیل  
«دستگاه هوشمند تصفیه، استریل و ضدعفونی کننده هوا» نیز محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل  است. این محصول بر پایه پلاسمای سرد اتمسفری، سیستم نانوفتوکاتالیستی و نانوفیلتراسیون ترکیبی کار می‌کند..
شرکت اطلس پوشش محافظ 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «پوشش پایه‌ اپوکسی حاوی افزودنی پلی آنیلین» است. ویژگی این محصول است دارا بودن اکسید گرافن جهت بهبود خواص مقاومت در برابر خوردگی زیرلایه‌های فولادی گالوانیزه‌ سرد، یورتان حاوی جزء نانومتری با خواص آنتی‌باکتریال و حفاظت از زیرلایه‌ها در برابر اشعه‌ UV است.
شرکت بتن اکسیر پادیر 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون نیز شامل «ملات سبز پلیمری» است. ویژگی این محصول، سهولت و سرعت در اجرا، قدرت چسبندگی بسیار زیاد، حالت خمیری و آماده مصرف بدون نیاز به افزودن سیمان و ماسه است.
شرکت به ساز انرژی سبز اندیشان 
«سامانه هوشمند موتورخانه و چیلر تراکمی، سامانه انرژی میتر و سامانه شبکه حسگر بی‌سیم» از محصولات ارائه شده شرکت به ساز انرژی سبز اندیشان در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ازبکستان شامل است. سیستم کنترل هوشمند چیلر تراکمی، سامانه‌ای است که جایگزین تابلو برق مدار فرمان چیلر تراکمی ‌شده و از طریق آن ظرفیت چیلر متناسب با بار برودتی داخل ساختمان به کارگرفته می‌شوند. تشخیص این نیاز از طریق سنسورهای قرار داده شده بر روی چیلر و نیز محیط خارج ساختمان انجام می‌شود.
شرکت فنی و مهندسی آتیه‌سازان آتبین 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «آبنمای موزیکال ریتمیک و کف خشک» و «نازل جامپینگ جت» است. در آبنمای کف خشک کلیه تجهیزات آبنما در زیر سطح نصب می‌شود و تنها نازل‌های آبنمای کف خشک در سطح کار نصب می‌شوند. استفاده از نازل‌های کف خشک تمام استیل تولید حادوی رقص آب، سبب افزایش عمر کاری این نوع آبنما می‌شود. آبنمای کف خشک امکان اجرا به صورت ساده، موزیکال و ریتمیک را دارا است و در آبنمای کف خشک ریتمیک ارتفاع آب خروجی نازل‌ها و به صورت ریتمیک و پویا تغییر می‌کند. 
شرکت مازون فام قایم 
شرکت مازون فام قایم نیز با محصول «ظروف فوم پلی استایرن جاذب، بلوک سقفی و انواع ورق» در نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان حضور دارد. 
شرکت مهندسی آریا شیمی ‌رسا 
«کاتالیست کبالت، منگنز و برمید (CMB) » نیز محصول شرکت مهندسی آریا شیمی ‌رسا در پاویون شرکت‌های دانش بنیان شامل است. این محصول در تولید ترفتالیک اسید با سنتز کبالت استات و منگنز استات، یخ‌زدایی معابر بر پایه کلسیم – منیزیم استات، کود ترکیبی ماکرو و میکرو برپایه استات‌های فلزی قابل استفاده است.
شرکت نانو تک فام گیتی 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «پوشش آب پایه مبدل رسوب» است که ویژگی آن پوشش ضدخوردگی تجهیزات صنعتی برپایه تانیک اسید است.
شرکت نانو فن شفق 
محصول ارائه شده شرکت نانو فن شفق در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان نیز شامل «میکرو ذرات » است. این محصول بر پایه سیلیس با استفاده از ضایعات برنج تولید شده است.
شرکت پژوهشی صنعتی آبریزان مهر افزا 
«عایق کامپوزیتی بر پایه پرلیت، سنگ مصنوعی سبک و عایق صوت» نیز محصول ارائه شده شرکت پژوهشی صنعتی آبریزان مهر افزا است که در این محصول، حرارت و برودت بر پایه پرلیت مورد استفاده در نمای ساختمان‌ها است.
شرکت گروه تولیدی صنعتی آسیاب ماشین ایرانیان 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «دستگاه فرآوری خوراک دام طیور و آبزیان با مخزن مورب» است.
شرکت بهپو فناوری نوین 
این شرکت نیز با «دستگاه بسته‌بندی عمودی تمام اتوماتیک، دستگاه توزین مولتی هد» در نمایشگاه ازبکستان حضور دارد. 
شرکت رویان تیسان سبز 
«جداسازی سویه و تولید قارچ‌کش زیستیBacillus methylotrophicus» نیز محصول شرکت رویان تیسان سبز است که در نمایشگاه ازبکستان عرضه می‌شود. 
شرکت زیست شیمی‌آزما رشد 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «کلوئید نانوذرات طلا و کود‌های ارگانیک » است.
شرکت سبز بنیان آرتین 
شرکت سبز بنیان آرتین نیز با محصول «کنسانتره و فیبر پروتئین سویا، کنسانتره پروتئین ماهی » در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان حضور خواهد داشت.
شرکت عوامل مهار زیستی هگمتانه 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «تولید و پرورش کنه شکارگر Ambyseius swirskii در مقیاس صنعتی» است.
شرکت ماشین سازی اراک 
«تجهیزات پل و سازه‌های فلزی، سد و نیروگاهی» نیز محصول ارائه شده شرکت ماشین سازی اراک در در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه است.
شرکت فناور نانو پژوهش مرکزی 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل است که با هدف کنترل مصرف اوره (ارومیک)، مجموعه کودهای کشاورزی هیومیکی و بیولوژیک جهت مقابله با شوری و افزایش حاصلخیزی خاک(بیو ارگانیک، بیومیک، سیومیک، فرومیک) و ناوکودهای ترکیبی حاوی آهن، روی، منگنز تولید شده است.
شرکت ساعیان صنعت نوین یزد 
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «طراحی و پیاده‌سازی هوشمندسازی گلخانه‌های کشاورزی، ساختمان‌های مسکونی، تجاری و دامپروری» است. 

ارسال ایمیل