ناشر منبع

null نمایشگاه دائمی ‌و پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان در بیشکک قرقیزستان برپا می‌شود
08:52
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛

نمایشگاه دائمی ‌و پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان در بیشکک قرقیزستان برپا می‌شود

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نمایشگاه دائمی‌ و پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان در بیشکک قرقیزستان به عنوان مرکز تجاری ایران و قزاقستان برپا می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه دائمی‌ و پایگاه صادرات محصولات دانش بنیان در بیشکک شامل نمایش محصولات شرکت‌ها به مدت یکسال در نمایشگاه دائمی، بازاریابی و بازارسازی محصولات در کشور قرقیزستان، رصد بازار و آنالیز قیمت اولیه محصولات مشابه و مشاوره قیمت‌گذاری، برگزاری نشست‌ها و مذاکرات تجاری با شرکت‌های قرقیزستانی، مشاوره اخذ گواهینامه‌ها و استانداردهای محصولات در این کشور، اختصاص نیروی بازاریاب مشترک و اختصاصی، تسهیل نقل و انتقالات ارزی، مشاوره حمل کالا و محصولات به کشور هدف و تهیه محتوا و کاتالوگ روسی است.

شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند در سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir تا 15 آذر ماه 1400 ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09151008589 و 09352318250 تماس بگیرند.

این نمایشگاه فرصتی یکساله برای حضور شرکت‌های دانش بنیان در بازار کشور قرقیزستان و منطقه اوراسیا، بازاریابی و فروش، تبلیغات محصولات، استفاده از فضای تولید و کار اشتراکی و دریافت خدمات صادراتی از کارگزار است.
یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

 

 

 

ارسال ایمیل