ناشر منبع

null کدام استارت‌آپ‌ها در سی و پنجمین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» در حوزه بازی و سرگرمی‌ حضور داشتند؟
11:49

کدام استارت‌آپ‌ها در سی و پنجمین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» در حوزه بازی و سرگرمی‌ حضور داشتند؟

رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» با هدف جذب سرمایه با حضور 7 استارت‌آپ در حوزه بازی و سرگرمی‌ برگزار شد که طی آن این استارت‌آپ‌‌ها ویژگی‌های محصول، مدل کسب‌و‌کار و نیاز‌های سرمایه‌گذاری خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر حاضر و وبیناری رویداد ارائه کردند.

فوتبال استارز
استارت‌آپ «فوتبال استارز» اولین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان بازی فوتبال استراتژیک(انگشتی) معرفی کرد. ویژگی این محصول چت آزاد و برگزاری رویدادهای محلی، ناحیه‌ای و کشوری مطابق با سن افراد است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 3 میلیارد تومان است.
«آلتو»
استارت‌آپ «آلتو» دومین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان پلتفرم آنلاین کرایه بازی معرفی کرد. ویژگی این محصول داشتن ویدیوهای آموزشی برای کاربران و مخاطبان جذب شده به صورت حضوری و آنلاین به مدت 10 سال و متنوع بودن محصولات است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 600 میلیون تومان است.
اتاق فرار 
استارت‌آپ «اتاق فرار» سومین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان آموزش آمادگی در برابر زلزله به صورت واقعیت مجازی معرفی کرد. ویژگی این محصول نوآوری در محتوای بازی است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 1 میلیارد تومان است. 
ققنوس
استارت‌آپ «ققنوس» چهارمین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان تبلیغات از طریق گیم معرفی کرد. ویژگی این محصول دارا بودن فریم ورک اختصاصی و الگوریتم یادگیری برای دیتای کاربران و نیز ارائه به کسب و کارها برای بازاریابی است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 5 میلیارد تومان است.
خانه سبز
استارت‌آپ «خانه سبز» پنجمین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان بازی در سبک اشیا پنهان به همراه بازسازی یک خانه قدیمی‌ معرفی کرد. ویژگی این محصول پرداخته شدن کمتر به سبک اشیا پنهان، محتوای سالم مطابق با فرهنگ ایرانی و زبان فارسی طبق نمونه خارجی است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 3 میلیارد تومان است.
هوشمند افزار نوین راهبرد
استارت‌آپ «هوشمند افزار نوین راهبرد» ششمین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان استریم گیم معرفی کرد. ویژگی این محصول سیستم مالی یکپارچه برای بازی، عدم تاثیر تحریم‌ها به دلیل فضای فارسی بازی، چت باکس مستقل برای استریمر و فروشگاه اختصاصی استریم بازی‌های اندرویدی در آینده است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 2 میلیارد تومان است.
سرنخ
استارت‌آپ «سرنخ» آخرین و هفتمین تیم متقاضی سرمایه در حوزه بازی و سرگرمی‌ بود که محصول خود را با عنوان بازی شب مافیا به صورت آنلاین  معرفی کرد. جامعه هدف این محصول را فارسی زبان‌ها بدون نیاز به پیدا کردن تیم شامل می‌شود. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 850 میلیون تومان است.


 

ارسال ایمیل