ناشر منبع

null با حکم رئیس‌جمهور، دهنوی عضو هیئت‌امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد
09:17

با حکم رئیس‌جمهور، دهنوی عضو هیئت‌امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد

رئیس جمهور با صدور حکمی، اعضای هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی را تکمیل کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی، دکتر سید محسن دهنوی  را به سمت "عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب کرد.
سید محسن دهنوی هم‌اکنون نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و ریاست فراکسیون اقتصاد دانش‌بنیان است.

وی همچنین عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی و فارغ‌التحصیل ممتاز در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی شریف بوده و معاونت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از جمله سوابق اجرایی اوست.

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر سید محسن دهنوی
در اجرای بند(10) ماده (8) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب 1393/06/02 هیات وزیران، با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان" عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب می شوید.
انتظار دارد با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی و با تشریک مساعی سایر اعضای محترم در راستای دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش بنیان، تدوین برنامه های ویژه حمایتی برای حوزه های نوآوری و فناوری، بومی سازی و تجاری سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
سیدابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

ارسال ایمیل