ناشر منبع

null انتشار فراخوان «توسعه نرم‌افزار آنالیز دیجیتال مغزه به روش‌های محاسباتی و هوش مصنوعی» با حمایت صندوق نوآوری
15:28

انتشار فراخوان «توسعه نرم‌افزار آنالیز دیجیتال مغزه به روش‌های محاسباتی و هوش مصنوعی» با حمایت صندوق نوآوری

شصت و پنجمین فراخوان «توسعه نرم‌افزار آنالیز دیجیتال مغزه به روش‌های محاسباتی و هوش مصنوعی‌» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 5 آبان ماه ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
نقش روزافزون فناوری‌های هوشمند در بهینه‌سازی و کنترل دقیق فرآیندهای صنعتی به خصوص در صنایع نفت و گاز مشهود است. دیجیتال‌سازی در بخش نفت و گاز این امکان را ایجاد می‌کند که با به‌کارگیری امکان پیش‌بینی عملکرد و مدیریت ریسک در زمان واقعی، در بهینه‌سازی هزینه گام‌هایی جدی برداشت. با فناوری‌های نوین، آنالیز دیجیتال سنگ مخزن(مغزه) و استحصال مشخصات مخازن نفتی با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد.
در راستای توسعه نرم‌افزار مغزه، مجری تحقیق باید در ابتدا معماری محصول را طراحی کند. سپس مدل‌های ریاضی و بانک اطلاعاتی نرم‌افزار را توسعه دهد. درگام بعدی، لازم است مدل‌های آنالیز دیجیتال در بستر هوش مصنوعی توسعه یابند و در نهایت هسته اصلی نرم‌افزار شامل معماری و مدل‌های آنالیز دیجیتال سنگ پیاده‌سازی شود.
شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 5 آبان ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

ارسال ایمیل