ناشر منبع

null کدام استارت‌آپ‌ها در هشتمین رویداد «پیوند» در حوزه معدن و صنایع معدنی حضور داشتند؟
15:23

کدام استارت‌آپ‌ها در هشتمین رویداد «پیوند» در حوزه معدن و صنایع معدنی حضور داشتند؟

هشتمین رویداد «پیوند» با هدف بهم‌رسانی شتاب‌دهنده‌ها و هسته‌های فناور با حضور 7 استارت‌آپ در حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار شد که طی آن این استارت‌آپ‌‌ها ویژگی‌های محصول و مدل کسب و کار و نیاز‌های سرمایه‌گذاری خود را به شتاب‌دهنده‌های حاضر و وبیناری رویداد ارائه کردند.

شرکت بنیان فرآورش پارسه
استارت‌آپ بنیان فرآورش پارسه اولین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان بازیافت و تبدیل ممبران(غشا)‌های مستعمل آب شیرین کن‌های اسمز معکوس (RO) به غشاهای متخلخل اولترافیلتراسیون (UF) معرفی کرد. این محصول مجهز به سیستم تصفیه آب و پساب است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 500 میلیون تومان است.
SOPM
استارت‌آپ SOPM دومین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان شناسایی و جلوگیری از انتقال و تخلیه مواد معدنی پر عیار و کانی‌های اکسیدی به دامپ باطله معرفی کرد. ویژگی این محصول معدنکاری دیجیتال و  مدیریت ایمنی در معدن و صنایع معدنی است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 400 میلیون تومان است.
مرجع مهندسی معدن ایران
استارت‌آپ مرجع مهندسی معدن ایران سومین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان بانک اطلاعات جامع معادن و صنایع معدنی ایران معرفی کرد. ویژگی این محصول سیستم مرجع برای صنایع معدنی است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 440 میلیون تومان است.
NICIcell
استارت‌آپ NICIcell  چهارمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان تگ‌های ضروری پزشکی و فنی معرفی کرده است. این محصول مختص هر کارخانه و اداره است که به صورت اپلیکیشن، کدهای کیو آر را ارائه می‌کند. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 80 میلیون تومان است.
مبتکران نوین اندیش کریمان( مناک)
استارت‌آپ مبتکران نوین اندیش کریمان( مناک) پنجمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان پهپاد ناظر معرفی کرد. این محصول پهپاد با بهره‌‌وری از هوش مصنوعی است و ویژگی اصلی آن نظارت هوشمند و بدون نیاز به اپراتور است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 414 میلیون تومان است.
آزمایشگاه شبیه‌سازی و پردازش داده
استارت‌آپ آزمایشگاه شبیه‌سازی و پردازش داده ششمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان ارائه نرم افزار تطابق جهت افزایش دقت مدل کانسار در حین فرایند استخراج مواد معدنی در حوزه معدن و صنایع معدنی معرفی کرد. ویژگی این محصول افزایش دقت مدل کانسار در حین فرایند استخراج مواد معدنی است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 340 میلیون تومان است.
کیان ارتباط هوشمند
استارت‌آپ کیان ارتباط هفتمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را در حوزه معدن و صنایع معدنی با عنوان هوشمند تحلیل پایداری شیروانی(سنگی و خاکی) با استفاده از پردازش تصویر ارتقاء یافته معرفی کرد. ویژگی این محصول ارائه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره فرآوری مواد معدنی است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 480 میلیون تومان است.


 

ارسال ایمیل