ناشر منبع

null انتصاب دو عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی از سوی رئیس جمهور
14:33

انتصاب دو عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی از سوی رئیس جمهور

 رئیس جمهور با صدور حکمی دو عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی، دکتر محمد صادق خیاطیان و دکتر عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات-  را به سمت "عضو هیات امنای صندوق نواوری و شکوفایی" منصوب کرد.
محمد صادق خیاطیان در حال حاضر رئيس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی است.
 خیاطیان دکترای مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی دارد و عضو هیات علمي دانشگاه شهید بهشتی است. وي داراي سوابق متعدد ديگری از جمله سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و  معاون دفتر امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بین سال‌های 1390 تا 1394 نيز مي باشد.
دکتر عیسی زارع پور وزیر فعلی ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکترای خود را در رشته (مهندسی کامپیوتر – گرایش شبکه‌های رایانه‌ای) از دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا دریافت کرده‌است.
ریاست مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله سوابق وی به شمار می رود.
متن حکم آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر عیسی زارع پور 
جناب آقای دکتر محمد صادق خیاطیان
در اجرای بند(10) ماده (8) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب 1393/06/02 هیات وزیران، با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان" عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب می شوید.
انتظار دارد با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی و با تشریک مساعی سایر اعضای محترم در راستای دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش بنیان، تدوین برنامه های ویژه حمایتی برای حوزه های نوآوری و فناوری، بومی سازی و تجاری سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
سیدابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

ارسال ایمیل