ناشر منبع

null کدام استارت‌آپ‌ها در سی و سومین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» در حوزه معدن و صنایع معدنی حضور داشتند؟
10:31

کدام استارت‌آپ‌ها در سی و سومین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» در حوزه معدن و صنایع معدنی حضور داشتند؟

سی و سومین رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی» با هدف بهم‌رسانی شتاب‌دهنده‌ها و هسته‌های فناور با حضور 6 استارت‌آپ در حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار شد که طی آن این استارت‌آپ‌‌ها ویژگی‌های محصول و مدل کسب و کار و نیاز‌های سرمایه‌گذاری خود را به شتاب‌دهنده‌های حاضر و وبیناری رویداد ارائه کردند.

تیوان
استارت‌آپ «تیوان» اولین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان سیستم هوشمند و مدیریت یکپارچه تیوان معرفی کرد. این محصول در دپارتمان‌های ایمنی بهداشت در صنایع صنعتی و معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ 500 میلیون تومان است.
بهتا صنعت
استارت‌آپ «بهتا صنعت» دومین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان پایش رفتار دینامیکی محتویات درون آسیا از طریق صدا(گوش الکترونیکی) معرفی کرد. ویژگی این محصول هوشمندسازی آسیای نیم خودشکن است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 400 میلیون تومان است.
طلاوران
استارت‌آپ «طلاوران» سومین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان نرم‌افزار حسابرسی متالوژیکی تحت وب و خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ذیل آن معرفی کرد. این محصول یک سامانه تحت وب به همراه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای است که در زمینه فرآوری موادمعدنی و بهبود فرآیند به مدیریت اصولی و اقتصادی کارخانه کمک می‌کند. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ دو میلیارد تومان است.
آرکا
استارت‌آپ «آرکا» چهارمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان سامانه (نرم افزار) پایش عوامل محیط زیستی و زیان‌آور محیط کار معرفی کرد. ویژگی این محصول اندازه‌گیری و پایش عوامل محیط زیستی و زیان‌آور محیط کار، استاندارد، دستورالعمل، شیوه‌نامه و بخشنامه‌های متعدد بین‌المللی، ملی و درون سازمانی است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ یک میلیارد تومان است.
آبتین توسعه بی‌کران
استارت‌آپ «آبتین توسعه بی‌کران» پنجمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان طراحی و ساخت طاق‌شکن جریان سریع برای رفع مشکل پل بستن و یا پدیده سوراخ موش در سیلوها و ‌هاپرها معرفی کرد. ویژگی این محصول احیا و بهسازی چاه‌های عمیق آب با تکنولوژی مولد گازی پرفشار است. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.
اینو ماین
استارت‌آپ «اینو ماین» ششمین تیم متقاضی سرمایه بود که محصول خود را با عنوان ابزار حفاری فصل مشترک بین ماشین و زمین معرفی کرد. این محصول به عنوان ابزار مصرفی ماشین‌های استخراجی و حفاری استفاده می‌شود و انرژی ماشین را به زمین منتقل می‌کنند. سرمایه موردنیاز این استارت‌آپ یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.
 

ارسال ایمیل