ناشر منبع

null افتتاح سیزدهمین پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در سارایوو
15:00

افتتاح سیزدهمین پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در سارایوو

سیزدهمین پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در شهر سارایوو صبح امروز در مراسمی با نمایش محصولات 25 شرکت دانش بنیان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این پایگاه با حضور سفیر ایران در بوسنی و هرزگوین، دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی و سرپرست هیات تجاری و فناوری اعزامی از کشورمان به بوسنی و افشین کلاهی رئیس کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران افتتاح شد و طی آن محصولات ۲۵ شرکت دانش‌بنیان ایرانی به نمایش گذاشته شده است.

در مراسم افتتاح این پایگاه، دکتر ملکی‌فر، ضمن معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی و جایگاه آن در اکوسیستم نوآوری ایران، به تشریح راهبردهای کلیدی این صندوق در حل معضلات صادرات محصولات فناورانه پرداخت و بر توسعه روابط فناورانه ایران و بوسنی تاکید کرد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی همچنین با اشاره به اینکه پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در سارایوو شروعی برای توسعه تبادلات تجاری طرفین مبتنی بر فناوری است، گفت: در این پایگاه‌های صادراتی، خدماتی نظیر بازاریابی، توسعه بازار، اعزام هیات‌های تجاری و صادرات محصولات دانش‌بنیان و فناورانه ارائه می‌شود.

ارسال ایمیل