ناشر منبع

null اعزام هیات تجاری و فناوری ایران به بوسنی و هرزگوین با حمایت صندوق نوآوری
11:15

اعزام هیات تجاری و فناوری ایران به بوسنی و هرزگوین با حمایت صندوق نوآوری

یک هیات تجاری و فناوری متشکل از 32 شرکت‌ دانش بنیان کشورمان با حضور دکتر سیاوش ملکی‌فر معاون توسعه و مهندس خلیلی، سرپرست اداره تسهیلات و خدمات اهرمی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری صبح امروز 20 مهر ماه سال جاری در سفری چهار روزه به کشور بوسنی و هرزگوین اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دیدار با روسای اتاق بازرگانی کشور بوسنی و هرزگوین، دیدار با نخست وزیر فدراسیون، برنامه تجاری در ویچنیستا (شهرداری) و مذاکرات B2B با شرکت‌های بوسنیایی از جمله برنامه‌های روز اول این هیات است.
هیات تجاری و فناوری کشورمان همچنین در طول سفر به بوسنی و هرزگوین، از محل نمایشگاه دائمی صادراتی ایران در سارایوو بازدید و جلساتی را با تجار بوسنیایی در مکان پایگاه برگزار می‌کنند.
بازدید از منطقه آزاد، کارخانه‌های صنعتی و دانشگاه‌های این کشور و نیز عقد تفاهم‌نامه همکاری با این دانشگاه‌ها از دیگر برنامه‌های سفر چهار روزه هیات تجاری- فناوری ایران به بوسنی و هرزگوین است.
در این سفر، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو نیز در کنار هیات تجاری – فناوری ایران خواهد بود.
 گفتنی است یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان در خارج از کشور که در بسته خدمات صادراتی این صندوق نیز وجود دارد، اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری است که صندوق نوآوری برای اعزام هیات تجاری جهت مذاکره یا بازدید از نمایشگاه‌های بین‌المللی کمک‌های بلاعوضی را به شرکت‌ها اختصاص می‌دهد.
 

ارسال ایمیل