ناشر منبع

null رویداد پیوند فرهنگی «نوشت افزار» برگزار می‌شود
12:01
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛

رویداد پیوند فرهنگی «نوشت افزار» برگزار می‌شود

رویداد پیوند فرهنگی «نوشت افزار» 20 مهر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد‌ سپهر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد پیوند فرهنگی «نوشت‌افزار» به منظور توانمندسازی صاحبان ایده‌های نوین فرهنگی و بهم‌رسانی فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی‌ برگزار ‌می‌شود.
این رویداد شامل برگزاری دوره‌های آموزشی، تیم‌سازی برای صاحبان ایده، بهم‌رسانی فعالان فرهنگی با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی، ارائه تسهیلات   SEEDMONEYبه شتاب‌دهنده‌های دانش‌بنیان و عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و پیگیری مذاکرات و کمک در نگارش قراردادها با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی است.
در این رویداد، همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
رویداد پیوند فرهنگی «نوشت‌افزار» روز 20 مهر ماه سال جاری از ساعت 10 تا 12 برگزار می‌شود و علاقمندان برای حضور در این رویداد می‌توانند از طریق لینک online.inif.ir/ch/peivand در این رویداد حضور یابند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده‌‌های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طريق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده‌های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شوند.
 

ارسال ایمیل