ناشر منبع

null برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه ایران فارما
11:22

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه ایران فارما

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه ایران فارما طی روزهای 19 تا 21 مهر ماه جاری در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این پاویون شرکت‌های دانش بنیان «داروسازی گیاهی و شادارو»، «دارودرمان سلفچگان»، «اکسیرسازه رازی»، «شتابگران فناوری گلستان»، «نواندیشان سازه نیرا»، «آرک زیست آزما»، «فناوری دارویی درسا بهساز»، «زیست محصول پارسیان»، «رایمون دانا دایان» و «زیست تخمیر» به ارائه محصولات و توانمندی‌های خود می‌پردازند. 
ششمین نمایشگاه ایران فارما طی روزهای 19 تا 21 مهر ماه جاری از ساعت 10 تا 18 در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا می‌شود.
لازم به ذکر است برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان است که طی آن شرکت‌های منتخب می‌توانند از تخفیف 90 درصدی در تامین هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشور و هیئت‌های تجاری داخلی و خارجی و همچنین برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌‌شود.

ارسال ایمیل