ناشر منبع

null برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حمایت صندوق نوآوری
13:56

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حمایت صندوق نوآوری

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی طی روزهای 22 تا 25 شهریور ماه جاری برپا می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه، می‌توانند به سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02177240576 و 09120298168 تماس بگیرند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان طی روزهای 22 تا 25 شهریور ماه جاری از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود. در این نمایشگاه پاویون شرکت‌های دانش بنیان در سال 7 نمایشگاه برپا خواهد شد.
لازم به ذکر است برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان است که طی آن شرکت‌های منتخب می‌توانند از تخفیف 90 درصدی در تامین هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشور و هیئت‌های تجاری داخلی و خارجی و همچنین برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌‌شود.
 

ارسال ایمیل