ناشر منبع

null رویداد پیوند فرهنگی(فرنو) برگزار می شود
08:41

رویداد پیوند فرهنگی(فرنو) برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد پیوند با مشارکت بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با عنوان «فرنو» برگزار خواهد شد و به دنبال ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌ گرفتن مشارکت در مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب‌وکارهای فرهنگی است تا بدین ترتیب زمینه ایجاد کسب‌وکارهای بازارپردازی فرهنگی ایجاد شود. 
این رویدادها با محوریت حوزه‌های فرهنگی شامل شخصیت‌پردازی، بازی‌های ویدئویی و کتاب‌های تعاملی، بازی، اسباب‌بازی و عروسک، پویانمایی و وب‌سریز و نوشت‌افزار از خرداد ماه 1400 برگزار خواهد شد.  توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در این سلسله رویدادها و بهره‌مندی از خدمات آموزشی و مربی‌گری، مدل کسب‌وکار خود را را مطابق با قواعد بازارپردازی فرهنگی تدوین کرده و خود را برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می‌کنند. حضور در این رویدادها برای تمامی گروه‌های علاقه‌مند و واجد شرایط آزاد و رایگان است. 
اولین رویداد پیوند فرهنگی با موضوع «شخصیت‌پردازی» برگزار خواهد شد. بر همین اساس از تمام فعالان حوزه‌هایی مانند پویانمایی، برنامه‌های عروسکی، بازی‌های ویدئویی، کتاب مصور و ... که دارای ایده تجاری‌سازی برای شخصیت‌های طراحی‌شده توسط خودشان هستند، دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی dalan.farhangbonyan.ir/farno-char مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۵۹۴۵۸۸۷۹ تماس حاصل کنند.
علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام اولیه می‌توانند کاربرگ ثبت‌نام را به نشانی  peivand@inif.ir ارسال کنند.

ارسال ایمیل