ناشر منبع

null رویداد معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری برگزار شد
06:32

رویداد معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری برگزار شد

اولین رویداد معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت شنبه ۱۲ مرداد در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در این رویداد که با حضور نمایندگان بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان و متخصصان حوزه مالکیت فکری برگزار شد، مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی خدمات صندوق در حوزه مالکیت فکری، ضرورت تجاری‌سازی دستاوردهای شرکت ­های دانش ­بنیان و حمایت صندوق از توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان را بیان کرد.

شاوردی در ادامه گفت: شرکت­ های دانش ­­بنیان می­توانند برای ثبت اختراع در داخل و خارج کشور، ثبت نشان تجاری در داخل و خارج کشور، طرح صنعتی و خدمات ممیزی دارایی فکری از حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت بلاعوض استفاده کنند.

همچنین در این رویداد مدیران عامل دو شرکت ایده‌سازان عصر آفتاب و اندیشه‌پردازان آوین (کارگزاران صندوق در حوزه حفاطت از مالکیت فکری) خدمات خود در زمینه ثبت مالکیت فکری در حوزه سلامت را معرفی کردند.

در پایان نیز نشست پرسش و پاسخ با حضور خبرگان این حوزه برگزار شد و اعضای نشست به سوالات شرکت­ های دانش ­بنیان در زمینه حفاظت از مالکیت فکری و حمایت‌های صندوق در این زمینه پاسخ دادند.

رویدادهای معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری با هدف آگاهی‌بخشی به شرکت­ های دانش ­بنیان و شفاف‌سازی فرآیندهای حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، به تفکیک حوزه­ های فناوری در سال جاری برگزار خواهد شد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل