ناشر منبع

null برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حمایت صندوق نوآوری
14:43

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حمایت صندوق نوآوری

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از امروز 18 خرداد ماه جاری با حضور فناوران، شرکت‌ها و علاقه‌مندان حوزه بورس، بانک و بیمه در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا شد.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که از امروز آغاز و تا روز 21 خرداد ماه جاری برپا خواهد بود، 12 شرکت دانش بنیان و یک صندوق پژوهش و فناوری با حمایت صندوق نوآوری به نمایش محصولات و عرضه توانمندی‌های خود می‌پردازند.
اسامی‌شرکت‌های دانش بنیان حاضر در پاویون سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به این ترتیب است:


شرکت دانش‌بنیان ایده سیستم پردازکیش
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سامانه جامع تعیین خسارت و مدیریت صندوق درمان(جافام)» است که از جمله خدمات نوین این سامانه می‌توان به بهبود مدیریت در حوزه وسیعی از کارکردها مانند محاسبه و مدیریت بیمه‌های تکمیلی کارکنان، کاهش خسارات درمانی با بررسی استحقاق درمان، محاسبه در لحظه خسارت در زمان مراجعه طرف قرارداد، پیشگیری از تداخلات دارویی، حفظ سابقه‌ پزشکی، بایگانی و اتوماسیون قراردادهای اصلی، ریز تراکنش‌های مالی، سرعت در پرداخت سهم طرف ارائه دهنده خدمات و امکان ارتباط به سامانه‌های مستقر در سازمان (کارگزینی، حسابداری و...) اشاره کرد.


شرکت دانش‌بنیان بامداد عصر پردازش
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سامانه جامع حقوقی و املاک سحاب» است که این سامانه در راستای مدیریت عملیات حقوقی وصول مطالباتی بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری و همچنین بیمه‌ها طراحی شده است. در این سامانه نیز پرونده‌های حقوقی و املاک و وصول مطالبات الکترونیکی شده به جریان افتاده و با ایجاد بانک اطلاعاتی از جزئیات پرونده و مدیریت فرآیندهای مرتبط، در هر لحظه امکان اطلاع از آخرین اقدامات صورت گرفته توسط سازمان و وضعیت پرونده در مراحل مختلف از طریق داشبورد و گزارش‌ها در اختیار کارشناسان و مدیران در سطوح مختلف سازمان قرار می‌گیرد.
همچنین سامانه امور مجلس، سامانه مدیریت قراردادها، سامانه مدیریت مصوبات، نویسه‌خوان فارسی و تشخیص قالب مستندات از سایر محصولات شرکت دانش بنیان‌بامداد عصر پردازش در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه است.


شرکت دانش‌بنیان مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «مشاوره صنعتی و سرمایه‌گذاری» است که خدماتی نظیر مشاوره تخصصی سرمایه‌گذاری، انجام مطالعات پیش سرمایه‌گذاری، انجام مطالعات بازار، تحقیقات بازار، اخذ کلیه مجوزهای تولید، انجام انجام مطالعات امکان سنجی( طرح توجیهی فنی- اقتصادی)، مشاوره تامین منابع مالی پروژه‌های صنعتی، شناسایی، انتخاب و تامین ماشین‌آلات صنعتی، مدیرت، کنترل و نظارت بر پروژه‌های سرمایه‌گذاری، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، انجام مطالعات عارضه‌یابی، طراحی ساختار سازمانی، بهبود فرایندها و بهره‌وری، اجرای سیستم‌های کیفی(ISO) و اجرای سیستم‌های اطلاعاتی(MIS) در آن عرضه می‌شود.


شرکت دانش‌بنیان پکتوس
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سامانه خدمات بانکی نابینایان در شعب» است که مشتریان نابینا با استفاده از سامانه ویژه و بدون نیاز به حضور همراه، فرم‌های درخواست انواع عملیات بانکی مثل افتتاح حساب، دریافت وجه، خدمات کارت و ... را با استفاده از ورودی و خروجی‌های صوتی و بریل تکمیل کرده و سپس فرم‌های تکمیل شده توسط چاپگر برجسته‌نگار و نرم‌افزار فرم‌های بانکی بررسی می‌شود.


شرکت دانش‌بنیان گوه پارسیان هوشمند یگانه
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سامانه‌های آنلاین و هوشمند اندازه‌گیری، ارزیابی و رتبه‌بندی رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی» است که این گروه دارای پایگاه داده‌های 18 ساله مالی، اقتصادی، بهره‌وری و برداشتی کارکنان بیش از 5000 بنگاه اقتصادی است که خروجی آن انجام مدل‌‌سازی‌های متنوع و هوشمند است. ارائه گزارش‌های کنکاش موشکافانه(due-diligence) در سطح بین‌‌المللی، ارائه گزارش‌های ارزیابی شاخص‌های مالی، اقتصادی و بهره‌وری، بنچ مارکینگ و مقایسه آنلاین شاخص‌ها با بهترین‌ها و میانگین صنعت، اندازه‌گیری و تحلیل و مقایسه شاخص‌های برداشتی در حوزه‌های مختلف منابع انسانی و رتبه‌بندی رقابت پذیری بنگاه‌های اقتصادی از جمله خدمات آنلاین ارائه شده توسط گروه پارسیان هوشمند یگانه است.


شرکت دانش‌بنیان منشور سیمین
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «صندوق فروشگاهی و کیوسک‌های هوشمند خودپذیر» است که این صندوق در ابعاد 10 و 15 اینچ با سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید و کیوسک‌های هوشمند خودپذیر دیواری و ایستاده با سیستم عامل اندروید قرار دارد.
کالر آی دی نرم افزاری، دستگاه اتصال همزمان سه عدد پوز بانکی به یک سامانه فروشگاهی با سیستم عامل اندروید و ویندوز و GSM MODEM از سایر محصولات ارائه شده این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه است.


شرکت دانش بنیان ایده پردازان ناظر اول کیفیت
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «چک‌نگار» است که این دستگاه به منظور شخصی‌سازی برگه‌های چک و برگه درخواست چک طراحی شده است. وظیفه چک‌نگار چاپ اطلاعات مربوط به صاحب حساب روی برگه‌های خام چک، جلد چک و برگه درخواست چک است. امکان چاپ متن، QPI 300 تا سایز یک اینچ با کیفیت DPL300 در این دستگاه فراهم شده است. فرایند چاپ توسط سه هد مجزا با فناوری جوهرافشان انجام می‌شود.


شرکت دانش‌بنیان سرمایه‌گستر هرمس
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سیستم آربیتراژگیری لحظه‌ای در بازار بدهی» است که این سیستم همواره در بازار بدهی در حال رصد نمادهاست و به محض تشخیص فرصت‌های سود بدون ریسک اقدام به معامله می‌کند. کنترل سطح دیرش پورتفوی اوراق بدهی و کنترل ریسک نرخ بهره از مزایا این الگوریتم است. این الگوریتم مورد تقاضای صندوق‌های اوراق درآمد ثابت و پورتفوی اوراق بدهی بانک‌ها و بیمه‌هاست و سطح بازدهی پرتفوی آن‌ها را افزایش می‌دهد.


شرکت دانش‌بنیان راهکار بعد ششم
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «فارس‌والت» است. پلتفرم آنلاین کیف‌پول فارس‌والت با دامنه اینترنتی farswallet.com یک کیف‌پول تمام خودکار است که امکان مبادله بیت‌کوین و سایر رمزارزها را به صورت مستقیم با ریال ایران فراهم می‌کند. امنیت، سرعت و امکان واریز ارز در کیف‌پول، تبدیل رمزارزها و ارزهای فیات به صورت آنی، سرویس رصد بازار رمزارز، امکان ساخت فروشگاه آنلاین، مدیریت صندوق‌های فروشگاهی، سرویس رای‌گیری آنلاین و برگزاری مجمع و استفاده از سرویس‌های خارجی و دورزدن تحریم‌ها مهم‌ترین مزایای این پلتفرم برای کاربران در مقایسه با دیگر راهکارهاست.


شرکت دانش‌بنیان پردازش‌های هوشمند ناوش آریا
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «پی وس 2؛ ماشین حساب متصل به پوز» است. شرکت ناوش با اختراع ماشین حساب با قابلیت اتصال به پوز به دلیل قیمت بسیار، ارزش افزوده‌ای برای فروشنده ایجاد کرده و جایگزین مناسبی برای پین پد و صندوق فروشگاهی است. پذیرنده بعد از محاسبه بر روی ماشین حساب با فشردن دکمه ارسال نتیجه محاسبات را به پوز ارسال می‌کند. صدای بوق ماشین حساب نشان دهنده تراکنش موفق یا ناموفق بوده است.


شرکت دانش‌بنیان پرتوتک سامانه
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «سامانه رصد پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، فضای مجازی و رسانه‌های صوتی و تصویری» است. این سامانه قابلیت رصد و جستجوی اخبار و اطلاعات بیش از 3000 وب سایت فارسی زبان، رصد روزنامه‌ها، رصد شبکه‌های اجتماعی به صورت لحظه‌ای، رصد اخبار به صورت لحظه‌ای، رصد شبکه‌های اجتماعی به صورت لحظه‌ای، رصد اخبار به صورت لحظه‌ای در حوزه تعریف شده توسط کاربر، امکان تهیه گزارش‌های تحلیلی پیشرفته  و رصد شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی داخلی و ماهواره‌ای را دارد.


گروه توسعه بازار برازمان
محصول ارائه شده این شرکت در پاویون شامل «تبلیغ دارو» است که تبلیغات نتیجه محور یعنی از 0 تا 100 تبلیغات را انجام می‌دهد. بابت هر کس که از طریق تبلیغات شرکت تماس بگیرد، اپلیکیشن درخواستی را نصب کرده و وقت رزرو و یا به هر نوع دیگری مراجعه می‌کند، هزینه پرداخت می‌شود.


صندوق پژوهشی و فناوری غیردولتی توسعه فناوری ایرانیان
 این صندوق از ابتدای تاسیس، رسالت اصلی خود را صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان قرار داده است. این صندوق، از ابتدای سال 1393 تا پایان سال 1399 بیش از 9000 میلیارد ریال انواع ضمانت نامه صادر کرده است.
تحلیل صورت‌های مالی و به خصوص توان فنی شرکت‌ها به جای گردش‌مالی، دریافت چک تا سقف اعتباری شرکت‌ها، سرعت بالا در بررسی و ارائه خدمات تخصصی مالی با تخفیف‌های خاص از مهم‌ترین شاخصه‌های عملکرد این صندوق در صدور ضمانت نامه است.
 

ارسال ایمیل