ناشر منبع

null دوشنبه‌های استارت‌آپی «آفرینه» در حوزه صنایع خلاق برگزار می‌شود
08:07

دوشنبه‌های استارت‌آپی «آفرینه» در حوزه صنایع خلاق برگزار می‌شود

رویداد آنلاین دوشنبه‌های استارت‌آپی «آفرینه» با هدف جذب سرمایه در حوزه صنایع خلاق طی روزهای روزهای 10 و 11 خرداد ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که روزهای 10 و 11 خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، 12 استارت‌آپ حوزه صنایع خلاق شامل «مستر لجستیک»، «رابین روم»، «روبرد»، «پلنو»، «چیستا آوید»، «مدتاک»، «گریز»، « ایلیا»، «شفا مدتور»، «بیلیموب»، «سحابی» و «پویا‌نمایی نویان ایساتیس» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday  در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

ارسال ایمیل