ناشر منبع

null بازدید رییس و معاونان صندوق نوآوری و شکوفایی از گروه صنعتی رادوکس
14:38

بازدید رییس و معاونان صندوق نوآوری و شکوفایی از گروه صنعتی رادوکس

دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی صبح امروز 31 فروردین ماه به همراه یاسر عرب‌نیا معاون برنامه‌ریزی،  ذوالفقاری معاون تسهیلات و تجاری‌سازی و جمعی از مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت دانش بنیان پژواک رادین صنعت دانش بازدید و در جریان توانمندی‌های این شرکت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه صنعتی رادوکس (پژواک رادین صنعت دانش) با به‌کارگیری تخصص و تجربه کارشناسان از سال 1377 فعالیت خود را با طراحی و ساخت اتوماسیون و رباتیک خطوط تولید آغاز کرد و سپس با تولید دستگاه‌های CNC و راه‌اندازی اتوماسیون خطوط تولید خودرویی کشور مانند فیکسچرهای تولید پژو405، مزدا3، سمند، سمند لیموزین، پژو206، پژو 206SD، رنو L90، پژو RD، پراید، مزدا323 ، لودر و گریدر با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت وهمچنین ساخت دستگاه لیزر فعالیت خود را ادامه داده است.
هم‌اکنون گروه صنعتی رادوکس (پژواک رادین صنعت دانش) به عنوان قطب اصلی تولید دستگاه‌های CNC در ایران و خاورمیانه در حال فعالیت است و بیش از 14 نوع محصول CNC تولید می‌کند. از بین دستگاه‌هایCNC تولیدی و اختراعی گروه صنعتی رادوکس که برای اولین بار در دنیا طراحی و تولید شده می‌توان به دستگاه اسپایدر اشاره کرد که به نام گروه صنعتی رادوکس ثبت اختراع شده است.
دستگاه‌های برش  UNDER WATER PLASMA.WATERJET، لوله‌بر CNC به قطر 2 متر و CNC خاموت‌زن از محصولات CNC این شرکت است که برای اولین بار در ایران طراحی و تولید شده‌اند.
لازم به ذکر است از نظر کیفی محصولات گروه صنعتی رادوکس قابلیت رقابت با برندهای معتبر دنیا را دارد و به کشورهایی چون ترکیه، قطر، امارات، یونان، عربستان، ونزوئلا، عراق و سوریه صادر می‌شوند. این شرکت با ثبت بیش از 17 اختراع در عرصه تولیدات صنعتی فعالیت دارد. از جمله گواهینامه‌های معتبر شرکت می‌توان به استاندارد CE محصولات،  ISO 14001، ISO 100004 ، ISO 45001 و ISO/IEC 25001 اشاره کرد.
 

ارسال ایمیل