ناشر منبع

null اجرای برنامه مشترک "تسهیل فرآیند دانش بنیانی و تامین مالی محصول جدید"
12:51

اجرای برنامه مشترک "تسهیل فرآیند دانش بنیانی و تامین مالی محصول جدید"

صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای کمک به جهش تولید محصولات و خدمات دانش‌بنیان، برنامه مشترک « تسهیل فرآیند دانش بنیانی و تامین مالی محصول جدید» را در دستور کار خود قرار داده اند.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه مشترکی را مختص شرکت های دانش بنیان و جهت "تسهیل فرآیند دانش بنیانی و تامین مالی محصول جدید" در دستور کار خود قرار داده‌اند. هدف از اجرای این فرایند افزودن محصول جدید به سبد محصولات دانش‌بنیان شرکت‌ها توسط معاونت علمی و فناوری و تامین مالی آن توسط صندوق نوآوری و شکوفایی در قالب یک فرایند واحد است.
بر اساس این گزارش، شرکت متقاضی باید در زمان ارائه درخواست دانش‌بنیان باشد؛ به این معنا که دست کم یک محصول دانش‌بنیان داشته باشد. همچنین در صورتی که نمونه آزمایشگاهی محصول جدید ساخته نشده است، باید به لحاظ فناوری، با یکی از محصولات تاییدشده قبلی شرکت مشابهت داشته باشد.
علاقمندان به برخورداری از این طرح می‌توانند با ورود به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی درخواست خود را در بخش «حمایت از ساخت محصولات دانش‌بنیان جدید» تکمیل و ثبت کنند.
همچنین متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inif.ir/web/guest/314 مراجعه کرده یا با شماره 42170118-021 تماس بگیرند.

ارسال ایمیل