ناشر منبع

null پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی شهرهوشمند برپا می‌شود
10:36

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی شهرهوشمند برپا می‌شود

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در دومین نمایشگاه بین‌المللی شهرهوشمند با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند از 5 تا 7 بهمن ماه ۱۳۹۹ سال جاری با حضور فناوران، شرکت‌ها و علاقه‌مندان حوزه شهر هوشمند در مصلای تهران برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نمایش محصولات و توانمندی‌های خود بپردازند.
شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقه‌مند برای حضور در این پاویون می‌توانند تا تاریخ 20 دی ماه 1399 برای پیش ثبت‌نام به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی   ghazal.inif.irمراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۸۷۱۲۵۹ داخلی ۱۰۱ مجری پاویون تماس برقرار کنند.
لازم به ذکر است برپایی پاویون‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان است که طی آن شرکت‌های منتخب می‌توانند از تخفیف 90 درصدی در تامین هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشور و هیئت‌های تجاری داخلی و خارجی و همچنین برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌‌شود.

ارسال ایمیل