ناشر منبع

null دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه فین‌تک برگزار می‌شود
14:09

دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه فین‌تک برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در رویداد جذب سرمایه در حوزه فین تک که دو‌شنبه 24 آذر ماه از ساعت 10 تا 12 به صورت آنلاین برگزار می‌شود 8 استارت‌آپ «فنابا»، «واران»، «پی ران»، «ضامن»، «بیسان تجارت»، «آرکا»، «داپ آپ»، « ابرستان»، توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند. همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینکhttps://online.inif.ir/ch/demoday   در این رویداد حضور یابند. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره 86088609-021 تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا 80 درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

ارسال ایمیل