ناشر منبع

null رویداد آوا گیمز به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود
با همکاری «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای»، «شتاب‌دهنده آواگیمز»، «موسسه ملی توسعه تحقیقات پزشکی ایران (نیماد)» و «دانشگاه صداوسیما»، نخستین «هکاتون بازی‌های جدی» به میزبانی «صندوق نوآوری و شکوفایی» برگزار خواهد شد. 11:05

رویداد آوا گیمز به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی،«هکاتون بازی‌های جدی» یک رویداد ۳ روزه بازی ­سازی است که از تاریخ ۳۰ آبان­ تا ۲ آذر در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می گردد.

تیم‌های ثبت‌نام‌کننده در هکاتون با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با موضوع محوری تعیین شده در حوزه بهداشت و درمان می‌پردازند. لازم به ذکر است برنده علاوه بر دریافت جایزه ۱۰ میلیون تومانی «موسسه ملی توسعه تحقیقات پزشکی ایران (نیماد)» از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی «آواگیمز» بهره ­مند خواهد شد.

«بنیاد ملی بازی‌های رایانه ­ای» به عنوان دبیرخانه دائمی این رویداد از تمامی تیم­های بازی­ساز علاقه مند دعوت به عمل می­ آورد تا با دریافت فرم ثبت ­نام از اینجا و تکمیل اطلاعات، نهایتا تا ۲۵ آبان‌ماه در این مسابقه شرکت نمایند. گفتنی است برندگان این رویداد همزمان با اختتامیه «دومین کنفرانس تحقیقات بازی­های دیجیتال» در تاریخ ۹ آذر در «دانشگاه صداوسیما» معرفی خواهند شد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل