ناشر منبع

null رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود
سومین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی «چکاوک» نهم تا بیست و پنجم آبان توسط دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری شتابدهنده نوین تک در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می‌شود. 10:35

رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد «چکاوک» باهدف آشنایی دانش‌آموختگان علوم انسانی با ادبیات کارآفرینی و همچنین ایجاد ارتباط متقابل بین فعالین اقتصادی و ایده پردازان در زمینه علوم انسانی، برگزار می گردد. این رویداد برای دانشجویان مستعد علوم انسانی کارگاه‌های عمومی و تخصصی برگزار می‌شود، تا ضمن آشنایی با فضای کسب‌وکار و کارآفرینی، در قالب تیم‌های مختلف استارت‌آپی با یکدیگر رقابت نمایند.

این رویداد با توجه به تجارب اخذ شده از سالهای گذشته، در طی سه هفته در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. هفته ی اول در صندوق نوآوری و شکوفایی، هفته ی دوم در کافه خرد مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه و هفته ی سوم که مرحله ی نهایی رویداد می باشد و در آن تیم های کارآفرین به رقابت باهم می پردازند و در پایان تیم های برتر انتخاب می شوند ، در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه برگزار خواهد شد.

همچنین به منظور ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت تیم های برگزیده، ضمن اعطای جوایزی به تیم های برتر، امکان استقرار سه تیم اول در مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبائی فراهم شده است.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، علاقمندان برای ثبت نام تا ۳۰ مهرماه سال جاری فرصت خواهند داشت که به نشانی  chakavak-event.ir   مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر یا با شماره های ۴۸۳۹۲۶۵۱ و ۴۸۳۹۲۶۵۳ تماس حاصل نمایند.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل