ناشر منبع

null برگزاری دومین رویداد ملی استارت‌آپی توانبخشی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی
13:01

برگزاری دومین رویداد ملی استارت‌آپی توانبخشی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

دومین رویداد ملی استارت‌آپی در حوزه توانبخشی افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان 13 آذر ماه همزمان با روز جهانی گرامیداشت معلولان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی توسط شرکت همیار مکانیک کوشا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد ملی استارت‌آپی در حوزه توانبخشی افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان دومین دوره خود را با هدف حمایت مالی و سرمایه‌گذاری از ایده‌های این حوزه در روزهای 13 و 14 آذر ماه جاری برگزار می‌کند.
علاقمندان به شرکت در این رویداد می‌‍‌توانند ایده‌ها و نیازها را در قالب یک کلیپ سه دقیقه‌ای در حوزه صنعت توانبخشی سالمندان، معلولین و جانبازان تهیه کرده و به آدرس www.Rehabtech.ir  ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 46891489-021 تماس بگیرند.
بر اساس این گزارش فایل‌های بارگذاری شده از سه جنبه مختلف کاربردی بودن ایده، قابلیت ساخت و تولید ایده و قابلیت سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی ایده داوری شده و در نهایت 15 ایده برتر برای حضور در رویداد انتخاب می‌شوند. علاوه بر آن تیم‌های تخصصی متناسب با هر ایده، متشکل از دانشجویان رشته‌های کامپیوتر، برق، مکانیک، طراحی صنعتی، مهندسی پزشکی، مدیریت بازرگانی، حسابداری و اقتصاد و علوم بهزیستی و توانبخشی، جهت همراهی و کمک به صاحبان ایده به همراه یک منتور (مربی) برای هر تیم تشکیل می‌شود. در روز آخر ایده‌های برتر از میان 15 ایده نهایی معرفی می‌شوند.
گفتنی است اهداف کلی این رویداد شامل حمایت مالی از ایده‌ها، حمایت تجهیزاتی جهت تبدیل ایده‌ها به محصول اولیه، سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌ها، کمک به تجاری‌سازی و بازاریابی ایده‌ها، کمک به ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم، تخصیص دفتر کار و تجهیزات اداری به مدت یکسال به صورت رایگان و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت خلاقیت و کارآفرینی به صورت رایگان است.
 

ارسال ایمیل