ناشر منبع

null کاروان «100 استارت‌آپ» به اصفهان می‌رود؛ سرمایه‌گذاری بر روی 20 استارت‌آپ
12:02

کاروان «100 استارت‌آپ» به اصفهان می‌رود؛ سرمایه‌گذاری بر روی 20 استارت‌آپ

رویداد جذب سرمایه «100 استارت آپ» تحت عنوان «سکوی پرتاب زاینده رود» با هدف سرمایه‌گذاری در 20 استارت آپ از حوزه‌های مختلف در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد جذب سرمایه برای استارت آپ‌ها‌ به صورت هفتگی در هر استان برگزار می‌شود. در این راستا کاروان 100 استارت آپی استان اصفهان پنجشنبه ششم آذر ماه در اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار خواهد شد. صندوق پژوهش و فناوری اصفهان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و شتاب دهنده خانه نوآوری اصفهان به عنوان سرمایه‌گذار در این رویداد حضور خواهند داشت.
استارت آپ‌های علاقمند به حضور در این رویداد می‌توانند تا 30 آبان ماه طرح خود را از طریق آدرس startups.ir100 ثبت کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد به شماره ۸۸۶۵۲۲۳۱ – ۰۲۱  تماس بگیرند.
بر اساس این گزارش از بین متقاضیان، 40 تیم برای ارائه توانمندی‌های خود به سرمایه گذار در این رویداد حضور خواهند داشت و در نهایت 20 تیم استارت آپی برگزیده شده و سرمایه‌گذاری خواهد شد. میزان سرمایه‌گذاری در این رویداد بین 5 تا 10 میلیارد تومان خواهد بود که بنا بر ظرفیت سرمایه‌پذیری استارت آپ‌های ارائه کننده مشخص خواهد شد.
گفتنی است «۱۰۰ استارت‌آپ» برنامه پیوسته سرمایه‌گذاری و شتابدهی غیرمتمرکز است که هر سال روی ۱۰۰ استارتاپ مرحله‌ بذری تا ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند. این نهاد با همکاری شبکه‌ای از راهبران نام‌آشنای زیست‌بوم کارآفرینی، شتابدهنده‌های همکار و نهادهای خصوصی و دولتی تلاش می‌کند فرایند شتاب‌گیری این استارت‌آپ‌ها را پیگیری و تسهیل کند.  «۱۰۰ استارت‌آپ» تلاش می‌کند علاوه بر کمک به تازگی و پویایی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت‌های بهتری برای استارت‌آپ‌هایی با راه‌حل‌های فناورانه و محصول‌محور فراهم کند. 
 

ارسال ایمیل