ناشر منبع

null رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان برگزار می‌شود
09:41

رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان برگزار می‌شود

رویداد معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان با هدف بهم‌رسانی عرضه و تقاضای نوآوری حوزه امنیت در فناوری اطلاعات روز یکشنبه 30 شهریور ماه جاری به صورت آنلاین و رایگان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد مجازی (وبینار) به منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش بنیان برای رفع چالش‌های این حوزه برگزار خواهد شد.
موضوعات مورد بررسی در این رویداد شامل پلتفرم‌های فروش مجازی، پلتفرم‌های پرداخت الکترونیکی، پلتفرم‌های حوزه دیتا، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی مددکاری، تجهیزات حفاظتی، رهگیری و پایش است.
بر اساس این گزارش، علاوه بر ارائه نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل شرکت‌های دانش بنیان با سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور برای تامین نیازهای فناورانه، مذاکرات تجاری B2B به صورت مجازی و معرفی حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی از بهم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.
شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند به بهره‌مندی از این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا به سامانه غزال به آدرس http://ghazal.inif.ir مراجعه کرده یا با شماره‌های 02177240576 و 02177240027 تماس بگیرند.
حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/Phi85 برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.
رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان، فرصتی برای شناسایی و رفع نیاز‌های فناورانه این حوزه با حضور واحد‌های صنعتی، شرکت‌های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی است.

ارسال ایمیل