ناشر منبع

null پرداخت 1000 میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک پارسیان به شرکت‌های دانش بنیان
در دیدار رئیس صندوق نوآوری و مدیرعامل بانک پارسیان مطرح شد؛ 13:54

پرداخت 1000 میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک پارسیان به شرکت‌های دانش بنیان

در دیدار رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با مدیر عامل بانک پارسیان، عملکرد این بانک در تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در دیدار دکتر علی وحدت رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان، علاوه بر بررسی عملکرد بانک در زمینه پرداخت تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه، درباره موضوعاتی چون توجه ویژه به دفتر نوآوری مستقر در صندوق نوآوری و شکوفایی و تمرکز عمده فعالیت در آن، همچنین راه‌اندازی خدمات جدید از جمله ال‌سی داخلی، خرید دین، لیزینگ بانکی و اخزا گفتگو شد.
بر اساس این گزارش، از ابتدای همکاری بانک پارسیان با صندوق نوآوری و شکوفایی تاکنون 1001 میلیارد ریال تسهیلات و 428 میلیارد ریال ضمانت‌نامه با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی توسط بانک پارسیان به شرکت‌های دانش بنیان اعطا شده است. بر این اساس نسبت پرداخت تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌هایی که صندوق نوآوری معرفی کرده است به ترتیب 41 و 81 درصد اعلام شده است.
در این دیدار مدیرعامل بانک پارسیان به ایجاد دایره اعتباری مجزا برای بررسی پرونده‌های شرکت‌های دانش بنیان اشاره و بر افزایش همکاری این بانک با صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد.

ارسال ایمیل