ناشر منبع

null رویداد ارائه نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برگزار می‌شود
03:35

رویداد ارائه نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برگزار می‌شود

رویداد معرفی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با هدف بهم‌رسانی عرضه و تقاضای نوآوری در حوزه صنایع و مشاغل شهر تهران 27 خرداد ماه به صورت آنلاین و رایگان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش بنیان برای رفع چالش‌های این صنعت 27 خرداد ماه از ساعت 10 تا 12 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، محورهای مورد بررسی در رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران شامل کنترل آلودگی و مزاحمت مشاغل، شناسایی بوی زننده و نامطبوع ذرات و غبار، ماده موثر برای طعمه موش کش و داروی بیهوشی برای زنده‌گیری سگ‌های ولگرد خواهد بود.
شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند به بهره‌مندی از این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا تا 27 خرداد به سامانه غزال به آدرس http://ghazal.inif.ir مراجعه کنند. همچنین حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/6YifE ثبت نام کنند.
این رویداد فرصتی برای شناسایی و رفع نیازهای فناورانه صنایع و مشاغل شهر تهران با حضور واحدهای صنعتی، شرکت‌های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی است.

ارسال ایمیل