ناشر منبع

null ساخت سامانه نرم‌افزاری کنترل مراکز سوئیچ شهری
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی شکل گرفت؛ 06:11

ساخت سامانه نرم‌افزاری کنترل مراکز سوئیچ شهری

یک شرکت دانش بنیان داخلی موفق شده است با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی سامانه نرم‌افزاری کنترل مراکز سوئیچ شهری را تولید و روانه بازار کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نعیمه سادات خدایی، مدیرعامل شرکت آتیه پردازان سپاهان، در رابطه با سامانه تولید شده در این مجموعه عنوان کرد: محصول مجموعه ما سامانه نرم‌افزاری کنترل مراکز سوئیچ شهری تحت عنوان COMC است.
وی در خصوص کاربرد این سامانه اظهار کرد: سامانه COMC در شرکت مخابرات ایران به عنوان سیستم سوپروایزری در جهت کاهش هزینه‌های نگهداری و رسیدن به کوتاهترین زمان ممکن در راستای رفع خرابی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت آتیه پردازان سپاهان، ادامه داد: با توجه به کاربرد این سامانه، بازار هدف و مصرف کننده نهایی آن، شرکت مخابرات ایران است. نکته قابل توجه در مورد سامانه نرم‌افزاری کنترل مراکز سوئیچ شهری قابلیت رقابت آن با مشابه خارجی محصول از نظر کیفیتی و قیمتی است.
خدایی افزود: این سامانه تحت عنوان COMC به صورت انحصاری جهت استفاده شرکت مخابرات ایران تولید شده است و به صورت مرکز کنترل و نگهداری متمرکز در شرکت مخابرات ایران، کل 31 استان را به یک سرور مرکزی تبدیل کرده است و سبب می‌شود تا کلیه مراکز مخابراتی به صورت آنلاین رصد شده و در کاهش هزینه‌ها نیز تاثیر بسزایی دارد.
وی با اشاره به رضایت این مجموعه از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: شرکت آتیه‌پردازان سپاهان از تسهیلاتی که صندوق نوآوری در اختیار ما قرار داده است، رضایت دارد. تنها نکته قابل ذکر این است که اگر زمان عقد قرارداد با صندوق کوتاهتر شود، میزان کاربردی بودن آن نیز افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت آتیه پردازان سپاهان در پایان در خصوص صادرات سامانه COMC گفت: یکی از چشم‌اندازهای ما برای آینده، بحث صادرات است. در این رابطه صادرات به کشورهای اطراف بررسی شده است که در صورت حمایت‌های لازم، این امر امکانپذیر خواهد شد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل