ناشر منبع

null ساخت دستگاه سختی سنج میکروهاردنس با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی
06:25

ساخت دستگاه سختی سنج میکروهاردنس با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توانست دستگاه سختی سنج میکروهاردنس را که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد تولید کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، محمدرضا مکانیک، مدیرعامل شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری، در رابطه با محصول تولیدی این شرکت، عنوان کرد: محصولی که ما تولید کرده-ایم، دستگاه سختی سنج میکروهاردنس است که برای انجام سختی سنجی فلزات در ضخامت های بسیار پایین  کاربرد دارد.
وی درباره قابلیت های این دستگاه نیز اظهار کرد: از جمله ویژگی های این محصول می توان به قابلیت محدوده سختی سنجی وسیع، قابلیت کالیبراسیون نرم افزاری توسط کاربر، تشخیص و اعمال اتوماتیک جهت تست بر روی سختی و... اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری، با اشاره به کاربردهای مناسب دستگاه سختی سنج میکروهاردنس، تصریح کرد: این دستگاه برای قطعات سنگین و سبک با اشکال مختلف، اجزای فلزی ماشین-آلات، سازه های ساختمانی، کنترل کیفیت محصولات فلزی و... کاربرد دارد.
مکانیک ادامه داد: به بیان ساده تر محصول تولید شده در این مجموعه در کلیه صنایع قطعه سازی، آزمایشگاه-های صنعتی، صنایع آب کاری، صنایع ریخته گری، ساخت تجهیزات پزشکی و ساخت قطعات فلزی الکترونیکی کاربرد دارد، از همین رو وجود آن در بسیاری از صنایع مهم است.
وی، دستگاه سختی سنج میکروهاردنس تولید شده در این شرکت را قابل رقابت با نمونه‌های خارجی آن دانست و افزود: با توجه به استقبال صنایعی که دارای تعهدات استانداردی بوده و در زمینه آب کاری دقیق فلزات فعال هستند و رضایت آزمایشگاه ها و دانشگاه ها از این محصول، کیفیت بالای محصول و توانایی جدی در رقابت کیفی و قیمتی کالا مشخص شده است.
مدیرعامل شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری در ادامه درباره شرکت متبوع خود گفت: شرکت ما در شهرک صنعتی شماره 2 شهرستان ساری واقع شده و ابداع کننده و تولیدکننده دقیق و بادوام انواع دستگاه های سختی سنج فلزات است. این شرکت پیشینه ای طولانی در بنیان گذاری این تولیدات در داخل کشور و صادرات به کشورهای دیگر دارد.
مکانیک در ادامه تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی را کاربردی خواند و خاطرنشان کرد: از آنجا که تسهیلات صندوق با بهره پایین در نظر گرفته شده، کارایی این تسهیلات بالا رفته و همین امر موجب رضایت مجموعه ما شده است.
وی با اشاره به اهمیت بحث صادرات برای کالاهای ایرانی، گفت: شرکت ما سفارش‌هایی برای صادرات به هند داشته است اما قادر به کنترل بازار، ارسال و گرفتن پول و قبول تعهد خدمات پس از فروش نیستیم اما می‌توان این مسئولیت را به کارگزاران فعال و دارای تجربه واگذار کرد.
مدیرعامل شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری، در پایان افزود: بر اساس شرایط گفته شده، به دنبال آن هستیم که با یک کارگزار فعال شریک شویم و به نوعی وظایف مربوط به بازار را به آن کارگزار واگذار کنیم تا بتوانیم در امر صادرات نیز به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل