ناشر منبع

null اعزام هیات تجاری و فناوری حوزه کشاورزی، دارو و فرآورده‌های طبیعی به قرقیزستان
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می‌گیرد؛ 12:45

اعزام هیات تجاری و فناوری حوزه کشاورزی، دارو و فرآورده‌های طبیعی به قرقیزستان

هیات تجاری متشکل از شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی، دارو و فرآورده‌های طبیعی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از 12 تا 16 اسفند به قرقیزستان اعزام می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی (بذر، نهال، کود، تجهیزات و ماشین‌آلات)، دارو و فرآورده‌های طبیعی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و در قالب هیاتی با همراهی دکتر علی وحدت رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و مسئولانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه زیست فناوری و به منظور برپایی نشست‌های مشترک تجاری با 120 شرکت قرقیزستانی به این کشور اعزام می‌شوند.
بر اساس این گزارش زمان این رویداد از 12 تا 16 اسفند خواهد بود و مهلت ثبت‌نام برای حضور شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی (بذر، نهال، کود، تجهیزات و ماشین‌آلات)، دارو و فرآورده‌های طبیعی در هیات تجاری اعزامی به قرقیزستان تا 30 بهمن ماه خواهد بود.
برنامه‌های پیش بینی شده برای هیات تجاری و فناوری شامل برگزاری نشست‌های B2B با تجار قرقیزستانی، تجار اتحادیه اورآسیا و مقامات قرقیزستانی است . این رویداد همزمان با استقرار محصولات دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه دائمی خانه تجارت ایران در بیشکک خواهد بود.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی حضور در این هیات تجاری می‌‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir   ثبت‌نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۸۸۹۸۷۱۳۱ و ۰۹۱۰۰۳۹۱۲۴۵ تماس بگیرند.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل