ناشر منبع

null در شرایط تحریم، بانک‌ها نقش خود را در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان نشان دهند
دکتر وحدت در دیدار با مدیرعامل بانک ملت: 08:45

در شرایط تحریم، بانک‌ها نقش خود را در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان نشان دهند

در دیدار رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با مدیر عامل بانک ملت، عملکرد این بانک در تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در دیدار دکتر علی وحدت رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت، درباره موضوعاتی چون تسهیل و تسریع در رسیدگی به درخواست تسهیلات و فعال‌تر شدن بانک ملت در حوزه بازاریابی گفتگو شد.
دکتر وحدت در این دیدار بر ضرورت شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان با همکاری شبکه بانکی تاکید کرد و گفت: باید با همکاری شبکه بانکی زمینه‌های شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان را فراهم کنیم. در شرایط تحریم، باید بانک‌ها نقش خود را در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان نشان دهند. بر این اساس دفتر حمایت از نوآوری بانک ملت در صندوق نوآوری و شکوفایی باید تقویت شده و فعالیت‌های دانش بنیان به عنوان یکی از شاخص‌های عملکرد بانک ملت مورد ارزیابی قرار گیرد.
بر اساس این گزارش، از ابتدای تابستان 98 تاکنون 128 میلیارد ریال تسهیلات و 36 میلیارد ریال ضمانت‌نامه با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی توسط بانک ملت به شرکت‌های دانش بنیان اعطا شده است.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل