ناشر منبع

null جزئیات برگزاری گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت
از سوی معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی تشریح شد؛ 11:17

جزئیات برگزاری گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت

تاکنون 750 فناور در رویداد گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت ثبت‌نام کرده اند و 375 شرکت نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که از این میان 227 شرکت دانش بنیان هستند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست خبری گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت که صبح امروز 6 بهمن در محل این صندوق برگزار شد، ضمن اشاره به برگزاری رویدادهای فناورانه در صندوق نوآوری، در مورد اهداف برگزاری این رویدادهای تخصصی گفت: رویدادهای فناورانه با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از ابزارهای صندوق نوآوری برای بهره‌مندی در قراردادها با صنایع مختلف کشور برگزار می‌شود. صندوق نوآوری و شکوفایی وظیفه دارد که به شرکت‌های دانش بنیان در صنایع مختلف کمک کند و صنایع بزرگ به عنوان خریداران و نیازهای فناورانه را به میدان بیاورد و در طرف دیگر عرضه کنندگان فناوری حضور دارند.
ملکی‌فر در مورد رویدادهای برگزار شده در صندوق نوآوری و شکوفایی نیز گفت: تاکنون 12 رویداد فناورانه‌ در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده است که در مجموع این رویدادها، بیش از ۶ هزار نفر ثبت‌نام و بیش از ۶۸۰ شرکت کردند. برگزاری دو هزار جلسه B2B و انعقاد هزار تفاهم‌نامه ماحصل این رویدادها بوده است.
معاون توسعه صندوق  نوآوری و شکوفایی در مورد میزان استقبال از گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت نیز گفت: تاکنون 750 فناور ثبت‌نام و 375 شرکت نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که از این میان 227 شرکت دانش بنیان هستند. آمار باز است و ادامه خواهد داشت. همچنین تاکنون ۶۵۰ نیاز فناورانه از سوی ۴۰ شرکت بزرگ صنعت نفت احصا شده است.
وی ادامه داد: در این گردهمایی ۱۰ شتابدهنده حضور فعال خواهند داشت و پیش‌بینی می‌کنیم در نمایشگاه پیرامونی این رویداد نیز ۳۰۰ شرکت دانش بنیان حضور داشته باشند.
 ملکی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: در سال جاری 1879 میلیارد تومان خدمات مالی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان و فناور ارائه شده که از این بین 1384 میلیارد تومان تسهیلات در گردش بوده است. خدمت سرمایه در گردش فوری نیز به سبد خدمات جدید صندوق نوآوری و شکوفایی افزوده شده است که شرکت‎ها می‌توانند در صورت تایید، سالانه دو بار از این خدمت استفاده کنند.
گفتنی است محورهای گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت که طی روزهای 27 تا 29 بهمن ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد، مواد و محصولات شیمیایی، نرم‌افزار و پلتفرم، خدمات، تجهیزات و قطعات است.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل