ناشر منبع

null صندوق پژوهش و فناوری اردبیل متولد می‌شود
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ 05:04

صندوق پژوهش و فناوری اردبیل متولد می‌شود

تفاهمنامه بین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با استانداری اردبیل به منظور راه‌اندازی صندوق پژوهش و فناوری استان با سرمایه ۱۵ میلیارد تومان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، امروز در مراسمی تفاهمنامه‌ای برای ایجاد صندوق پژوهش و فناوری اردبیل با سرمایه ۱۵ میلیارد تومان در حاشیه سفر استانی رییس جمهوری به استان اردبیل بین صندوق نوآوری و شکوفایی و استانداری اردبیل به امضا رسید.  
شایان ذکر است که شرکت‌های دانش بنیان استان اردبیل در گذشته از ظرفیت‌های صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به عنوان صندوق معین استفاده می‌کردند. با راه‌اندازی این صندوق پژوهش و فناوری استانی، امکان دسترسی شرکت‌های دانش بنیان استان اردبیل به خدمات و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بیشتر خواهد شد.
روز گذشته دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست خود با روسای مراکز علمی‌ و مدیران شرکت‌های دانش بنیان و فناور استان اردبیل، راهکار جلب کمک‌های بیشتر اکوسیستم نوآوری در اردبیل از صندوق را ایجاد یک صندوق پژوهش و فناوری استانی دانست و گفت: شرکت‌های دانش بنیان باید از مجموعه استان، یک صندوق پژوهش و فناوری مطالبه کنند. بعد از معرفی این صندوق، ظرف یک هفته مجوز فعالیت آن در کارگروه صادر خواهد شد و ظرفیت مالی تا 10 برابر را به سرعت برای این صندوق فعال خواهیم کرد و شرکت‌های دانش بنیان فعال در اردبیل می‌توانند ظرفیت‌های مورد تقاضا را از طریق این صندوق مرتفع کنند.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل