ناشر منبع

null رویداد کافه سرمایه
11:49

رویداد کافه سرمایه

كارن كراد "رویداد کافه سرمایه" را به منظور گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی، حقوقی و گروهی از استارتاپ‌های برتر برگزار ميكند. در این رویداد جلسات خصوصی بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها  با توجه به ابراز علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران به استارتاپ ها برگزار می‌گردد.

کارن‌کراد مفتخر است تا به امروز 4 رویداد کافه سرمایه با همکاری شرکت فرابورس ایران، پارک علم و فناوری پردیس و پارک علم و فناوری تهران برگزار نماید. در این ٤ رویداد بیش از ١٠٠٠ جلسه سرمایه‌گذاری خصوصی فی‌مابین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار گردید. همچنین در مجموع بیش از ١٥٠ سرمایه‌گذار و ٢٠٠ استارتاپ حضور داشته‌اند و مبلغی بالغ بر ١٦ میلیارد تومان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها صورت پذیرفت.
كارن كراد در تاريخ ٣٠ و ٣١ شهريور ماه ٩٨  "پنجمين رویداد کافه سرمایه" را با همكاري صندوق نوآورى و شكوفايى، سازمان فناورى اطلاعات ايران، نظام صنفي رايانه اي كشور، معاونت علمى و فناورى رياست جمهورى، سازمان تجارى سازى فناورى و اشتغال دانش آموختگان( ستفا)، اتاق بازرگانى؛ صنايع؛ معادن و كشاورزى تهران در محل صندوق نوآوري و شكوفايي برگزار مي نمايد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل