ناشر منبع

null رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» و «پیوند» ویژه تیم‌های دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود
12:21

رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» و «پیوند» ویژه تیم‌های دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود

رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» و «پیوند» ویژه تیم‌های دانشگاه علم و صنعت در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه‌ هفته جاری از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد دو روزه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، دهم و یازدهم مرداد ماه با همکاری صندوق پژوهش و فناوری علم و صنعت و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در محل صندوق نوآوری برگزار می‌شود. 
گفتنی است حضور در این رویداد به صورت حضوری و مجازی برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و متقاضیان حضور مجازی در این رویداد می‌توانند با مراجعه به آدرس online.inif.ir/w/1/demoday در این رویداد حضور یابند. 
همچنین علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09360086487 تماس بگیرند. کارگزار برگزاری این برنامه نیز شتابدهنده بینش بازار رهیا است. 
لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال 1398 در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌‌آپ‌ها و طر‌ح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرده است.
در برنامه هم‌سرمایه‌گذاری که از جمله در قالب رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» صورت می‌گیرد، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.
همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده‌‌های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طريق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده‌های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شوند.


ارسال ایمیل