ناشر منبع

null پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان 
08:20
با حمایت صندوق نوآوری برپا می‌شود؛

پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان 

پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی هندوستان، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی نیز در یک پاویون اختصاصی که به همت صندوق نوآوری برپا خواهد شد به ارائه محصولات و توانمندی‌های خود می‌پردازند. 
علاقه‌مندان برای حضور در پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶3103313 و 02163103314 تماس بگیرند.
آخرین مهلت ‌ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه 9 مرداد ماه و زمان برگزاری نمایشگاه نیز 26 تا 28 شهریور ماه 1401 خواهد بود.
 گفتنی است پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان ظرفیت محدودی دارد و اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر تقاضای حضور خود را اعلام کنند.
یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

 

 

ارسال ایمیل