ناشر منبع

null پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و کشاورزی روسیه
12:27
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود؛

پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و کشاورزی روسیه

پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌‎المللی صنایع غذایی و کشاورزی روسیه با حمایت صندوق نوآوری شکوفایی در شهر کازان این کشور برپا می‌شود. 

به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه بین‌‎المللی صنایع غذایی و کشاورزی کازان روسیه از 15 تا 17 تیرماه 1401 برگزار می‌شود و شرکت‎‌های دانش‌بنیان ایرانی فعال در این حوزه نیز در یک پاویون اختصاصی که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا خواهد شد به عرضه محصولات و ارائه توانمندی‌های خود می‌پردازند.
علاقه‌مندان برای حضور در پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09056225164 تماس بگیرند.
آخرین مهلت ‌ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه 27 خرداد ماه خواهد بود و زمان برگزاری نمایشگاه نیز از 15 تا 17 تیر سال جاری است. 
این نمایشگاه در حوزه ماشین‌آلات کشاورزی، تجهیزات آبیاری، انواع سموم، بذر، کود، تولید و بسته‌بندی محصولات کشاورزی، صنایع و مواد غذایی و تجهیزات وابسته، تجهیزات دامپروری، تولید علوفه و خوراک دام و طیور برگزار می‌شود.
یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

 

 

 

ارسال ایمیل