ناشر منبع

null بازدید مسئولان صندوق نوآوری از شرکت‌های دانش‌بنیان مورد حمایت این صندوق در اراک
10:10

بازدید مسئولان صندوق نوآوری از شرکت‌های دانش‌بنیان مورد حمایت این صندوق در اراک

مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت این صندوق در اراک بازدید و از نزدیک در جریان تولید محصولات صنعتی در اين شرکت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این بازدید مهندس محمودیان و مهندس اکبری مدیر نظارت و کارشناس صندوق نوآوری از سه شرکت توسعه و نوسازی صنایع گداختار، شرکت صنایع فراتوسعه کیاسا و شرکت تکوین آزمایش پارسه بازدید و با مدیران این شرکت‌ها که از تسهیلات صندوق نوآوری نیز بهره‌مند شده‌اند به گفتگو پرداختند.
شرکت توسعه و نوسازی صنایع گداختار که در زمینه تولید شیرآلات سایز بزرگ 42 اینچ تا 56 اینچ جهت پروژه انتقال نفت خام گوره به جاسک و سایر پروژه‌های نفتی فعالیت می‌کند، تاکنون در حدود ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از جمله سرمایه در گردش و تولید صنعتی از  صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کرده است.
شرکت صنایع فراتوسعه کیاسا نیز که نمونه‌سازی شیر اطمینان بازچرخانی خودکار، تولید شیرهای اطمینان و تولید موتورهای تیلرهای کشاورزی را در کارنامه خود دارد، تاکنون برای نمونه‌سازی شیر اطمینان بازچرخانی خودکار از تسهیلات نمونه‌سازی صندوق نوآوری(قرض‌الحسنه) به میزان ۱.۵ میلیارد تومان استفاده کرده است.
شرکت تکوین آزمایش پارسه هم که در زمینه تولید انواع فریزدرایرهای صنعتی، غذایی و دارویی فعالیت می‌کند تاکنون از تسهیلات لیزینگ و استصناع، نمونه‌سازی و تولید صنعتی صندوق نوآوری و شکوفایی به میزان ۴۴ میلیارد تومان بهره‌مند شده است. 
 

ارسال ایمیل