ناشر منبع

null حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه دائمی ارمنستان- ایروان
10:39
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می‌گیرد؛

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه دائمی ارمنستان- ایروان

با حمایت‌‎ صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه دائمی و پایگاه صادراتی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در ایروان، پایتخت ارمنستان، حضور خواهند داشت. 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه‌ فرصتی یکساله برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در بازار کشور ارمنستان، بازاریابی و فروش، تبلیغات محصولات، استفاده از فضای کار اختصاصی و مشترک و دریافت خدمات صادراتی از کارگزار ایجاد می‌کند.
همچنین ارائه محصولات در نمایشگاه دائمی یک‌ساله، بازاریابی محصول و خدمات توسط تیم حرفه‌ای،  ملاقات‌های تجاری دو جانبه و چند جانبه ، ارائه راهکارهای حقوقی، مالی و اقتصادی و همچنین تسهیل در ارتباط میان تامین‌کننده و خریدار از مزایای دیگر حضور در این نمایشگاه خواهد بود.
علاقمندان جهت حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت اطلاعات بیشتر  و همچنین گرفتن مشاوره با شماره‌‎های ۵-۰۲۱۸۸۵۴۰۲۵۲ و ۰۹۱۹۷۳۰۸۰۸۲ تماس بگیرند. گفتنی است مهلت ثبت نام در این نمایشگاه تا سی‌ام اردیبهشت ماه جاری خواهد بود. 
یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

 

 

 

ارسال ایمیل