ناشر منبع

null پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات از کشور سوریه با حمایت صندوق نوآوری
09:20

پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات از کشور سوریه با حمایت صندوق نوآوری

صندوق نوآوری و شکوفایی، سی‌امین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» را با موضوع پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات از کشور سوریه در قالب کلینیک مدیریت صادرات دانش بنیان روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در سی‌امین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه‌‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات از کشور سوریه، علاوه بر برگزاری وبینار آموزشی و نشست‌‎های تخصصی، جلسات و نشست‌های B2B با تجار سوری، وبینار معرفی بازار سوریه و جلسات اختصاصی امکان‌سنجی ورود محصولات شرکت‌های دانش بنیان ایرانی به این بازار، بازدید از فضاهای تولیدی شرکت‌های دانش بنیان و حضور در نمایشگاه جانبی رویداد نیز انجام می‌شود.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی  http://ghazal.inif.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 09120398168 تماس حاصل کنند.
سی‌امین رویداد «یکشنبه‌های صادراتی» پذیرش هیات تجاری و فناوری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات از کشور سوریه، روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 10 تا 12 برگزار می‌شود.
 

ارسال ایمیل