ناشر منبع

null فراخوان حمایت از توسعه ایده‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی در حوزه فناوری نانو
12:25
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی منتشر شد؛

فراخوان حمایت از توسعه ایده‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی در حوزه فناوری نانو

صندوق نوآوری و شکوفایی از توسعه ایده‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در حوزه فناوری نانو حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندق نوآوری و شکوفایی، فراخوان حمایت از توسعه ایده‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه در حوزه فناوری نانو با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شد.
در این فراخوان حمایت‌هایی نظیر «گرنت تحقیق و توسعه صندوق نوآوری برای تیم‌های برگزیده»، «راهبری، منتورینگ، مشاوره، آموزش و تسهیل اخذ مجوز توسط ستاد نانو» و «ایجاد پیوند میان تیم و شتابدهنده / شرکت دانش بنیان به‌منظور تامین مالی تیم‌آپ و تجاری‌سازی طرح» برای محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها پیش‌بینی شده است.
برخورداری از تجربه فعالیت پژوهشی و آزمایشگاهی در حوزه طرح و وجود نمونه آزمایشگاهی (که از امتیاز مثبت برخوردار است) از شرایط شرکت در این فراخوان است.
علاقمندان جهت حضور در این برنامه می‌توانند تا 15 خرداد ماه سال جاری به تارنمای برنامه نانو استارت‌آپ  به نشانی  Nanostartup.irمراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02166553671 و 
09025555492 تماس بگیرند.

 

 

 

 

ارسال ایمیل