ناشر منبع

null رویداد آشنایی با خدمات مالکیت فکری ویژه شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار کرد؛ 05:52

رویداد آشنایی با خدمات مالکیت فکری ویژه شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

دومین رویداد معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری ویژه شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، امروز شنبه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در این رویداد که با حضور نمایندگان شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و متخصصان حوزه مالکیت فکری برگزار شد، دکتر کامران باقری، عضو هیات مدیره انجمن مدیریت فناوری ایران در خصوص اهمیت مالکیت فکری در تحقق اقتصاد دانش بنیان صحبت کرد.

در این رویداد دو شرکت ایده‌سازان عصر آفتاب و شرکت مهندسی اندیشه‌پردازان آوین، به عنوان کارگزاران خدمات حفاظت از مالکیت فکری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ویژه شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات معرفی شدند.

در پایان نیز علاوه بر برگزاری نشست پرسش و پاسخ با حضور خبرگان این حوزه، پنل بررسی فرآیندهای ثبت حقوق مالکیت فکری حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

رویدادهای معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه حفاظت از مالکیت فکری با هدف آگاهی‌‌بخشی به شرکت‌های دانش بنیان و شفاف‌‌سازی فرآیندهای حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، به تفکیک حوزه‌های فناوری در سال جاری برگزار خواهد شد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل