ناشر منبع

null کدام استارت‌آپ‌ها در دهمین رویداد «پیوند» در حوزه بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی حضور داشتند؟
14:18

کدام استارت‌آپ‌ها در دهمین رویداد «پیوند» در حوزه بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی حضور داشتند؟

رویداد «پیوند» با هدف بهم‌رسانی شتاب‌دهنده‌ها و هسته‌های فناور با حضور 10 استارت‌آپ در حوزه بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی برگزار شد که طی آن این استارت‌آپ‌‌ها ویژگی‌های محصول و مدل کسب و کار خود را به شتاب‌دهنده‌های حاضر و وبیناری رویداد ارائه کردند.

رزالیکا
استارت‌آپ «رزالیکا» اولین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را در زمینه بازی ویدئویی معرفی کرد. ویژگی این محصول آشنایی کودکان با الفبای فارسی در قالب موسیقی و نیز آشنایی با موسیقی اصیل ایرانی است.


بازی نجات در سرزمین سوخته
استارت‌آپ «بازی نجارت در سرزمین سوخته» دومین تیم ارائه‌دهنده در رویداد پیوند در حوزه بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی بود که محصول خود را در زمینه بازی ویدئویی معرفی کرد. این محصول دارای داستان خلاقانه و جذابیت‌های بصری است.


نئوراکس
استارت‌آپ «نئوراکس» سومین تیم ارائه‌دهنده در این رویداد بود که محصول خود را با موضوع بازی ویدئویی معرفی کرد. ویژگی این محصول راه‌اندازی آسان تورنمنت‌های ویدئویی، مدیریت مسابقات و تورنمنت‌ها، ساخت اتوماتیک براکت‌ها و گروه‌بندی‌ها است.


کتاب تعاملی آتایا
استارت‌آپ «آتایا» چهارمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد پیوند بود که محصول خود را در حوزه کتاب تعاملی معرفی کرد. ویژگی این محصول آموزش الفبای فارسی به کمک شخصیت‌های داستانی، آشنایی با شخصیت‌های داستانی ملی-دینی و ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی است.


استارت‌آپ استودیو گونای 
استارت‌آپ «استودیو گونای» پنجمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد فرنو در حوزه بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی بود که محصول خود را در حوزه بازی ویدئویی معرفی کرد. داشتن تجربه‌های جدید در گیم پلی، ساختار منحصربه‌فرد و بهره‌گیری از ان‌اف‌تی از ویژگی‌های این محصول است.


استارت‌آپ بوف کوچ 
استارت‌آپ «بوف کوچ» ششمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را در حوزه آموزشی معرفی کرد. ویژگی این محصول آموزش ۴۰ مهارت ضروری زندگی به کودکان، فعالیت فوق‌برنامه جذاب برای مدارس، برگزاری دوره‌های کوچینگ و کسب درآمد است.


استارت‌آپ استودیو بازی‌سازی آرکید 
استارت‌آپ «استودیو بازی‌سازی آرکید» هفتمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را در حوزه بازی ویدئویی معرفی کرد. ویژگی این محصول تبدیل محیط‌های شهری به محیط بازی، ترغیب کاربر به کشف معماهای بازی و تعاملی مطلوب‌تر و پویاتر به واسطه استفاده از واقعیت افزوده‌ تیم استارت‌آپی است.


استارت‌آپ کاغذ دیوار جادویی
استارت‌آپ «استارت‌آپ کاغذ دیوار جادویی» هشتمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را در حوزه بازی تعاملی معرفی کرد. ویژگی این محصول ترغیب کودک به مطالعه، افزایش تعامل والدین با کودکان و آشنایی کودکان با اسطوره‌های ملی است.


استارت‌آپ نوباز
استارت‌آپ «نوباز» نهمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را در حوزه بازی موبایلی معرفی کرد. ویژگی این محصول آشنایی با ارگان‌های حیاتی بدن و سیستم دفاعی، تعامل بالای کاربر با فرآیند بازی، سناریو و طراحی و گرافیک منحصربه‌فرد با انیمیشن‌های جذاب است.


استارت‌آپ کافه بازی
استارت‌آپ «کافه بازی» دهمین تیم ارائه‌دهنده در رویداد بود که محصول خود را با موضوع عرضه بازی‌های جدی دیجیتال معرفی کرد. این محصول پلتفرمی اختصاصی برای عرضه بازی‌های جدی است.
 

ارسال ایمیل